Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Harry Styles a legendární KISS v Praze! Přehled akcí, které by vám neměly ujít

Harry Styles a Shania Twain.
Zdroj: Profimedia
Koncert

Týden se s týdnem sešel a máme tu opět spoustu zajímavých koncertů, o které nesmíte přijít. O2 arena praskne ve švech! Se svou úplně poslední show se přijedou rozloučit KISSáci a den nato ji roztančí Harry Styles. Do Prahy také zavítají Michael Kiwanuka, IMT Smile nebo Police Symphony Orchestra. O jednotlivých koncertech přináší více údajů web Informuji.cz.

Černobílí KISSáci

Tento koncert je očekávaný už nějaký ten pátek. Byl už dvakrát zrušen. Ne nadarmo se říká, do třetice všeho dobrého. Ale jedna smutná zpráva tu přeci jen je. Kapela Kiss se tímto koncertem u nás rozloučí už nadobro. „Toto turné bude závěrečná oslava pro ty, kteří nás viděli, a poslední šance pro ty, kteří ne. KISS Army, rozloučíme se na našem posledním turné s naší největší show a pak půjdeme tam, odkud jsme přišli. Odejdeme stejně, jako jsme přišli. 'Unapologetic and Unstoppable,'“ řekli Kiss pro web Informuji.cz. Tak snad se jim vše podaří, jak má, a 13. 7. ve 20:00 hod. si můžete užít rockový randál v o2 areně.

Michael Kiwanuka je britský soulový hudebník. Začal skládat už v 16 letech a oblíbil si převážně rock. V roce 2012 vydal své debutové album Home again a o čtyři roky později následovalo druhé album Love & Hate. Jeho třetí a zatím poslední album Kiwanuka mu vyšlo v roce 2019 a je podle jeho slov „introspektivní a terapeutické“. Vyšlo pod labelem Polydor Records. Těšit se na něho můžete 12. 7. ve Fóru Karlín od 20:00. Cena vstupenky je 839 Kč.

Harry Styles: Love On Tour

Tohle je název pro pražský koncert kudrnatého mladíka Harryho Stylese v O2 areně, který se koná 15. 7. ve 20:00 hod. Stejně jako u vystoupení KISS i tento koncert byl už jednou zrušen. Důvodem byla protiepidemická opatření covidu. Harry Styles je aktuálně jedním z nejvíce vydělávajících zpěváků na světě. Patří mezi mladé britské umělce, kteří umí zaujmout nejen svým charismatem, ale i skvělým hlasem. Harry aktuálně chodí s Olivií Wilde, kterou můžete znát například ze seriálu Chirurgové.

Police Symphony Orchestra

Nabijte se úžasnou pozitivní energií v prostředí Křižíkovy fontány. Připravuje se koncert symfonického orchestru, který čítá více než 60 talentovaných hudebníků a přes 50 zpěváků z celých východních Čech. Jako speciální hosté tu vystoupí Barbora Poláková a Jakub Tengler. Celý koncert budou doprovázet vodní trysky a speciální osvětlení fontány. Užít si můžete i čerstvého vzduchu, orchestr totiž vystoupí ve venkovním amfiteátru. Vsadíme se, že tento koncert vás nenechá jen tak sedět na židli. Vystoupení se koná 17. 7. 2022 ve 19:30 hod. Vstupné se pohybuje od 600 Kč.

Muzika v Riegrových sadech

Po roce se opět můžete těšit na velkou show v Riegrových sadech. Vystoupí tady kapela IMT Smile, která slaví 30. výročí od založení skupiny. Jde o prešovskou hudební skupinu, kterou založili bratři Ivan a Miro Táslerovi. Atmosféra z minulého roku byla úžasná. V roce 2021 byly sady beznadějně vyprodány, jak tomu bude letos? Kapela vystoupí 14. 7. 2022 ve 19:30 hod.


Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy