Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Harry si v nové knize nebere servítky: Na kom si nejvíc smlsne?

Zdroj: Showpix
+ Další fotografie
královská rodina

Po oznámení, že princ Harry (36) vydá svoji knihu s detaily ohledně zákulisí života v britské královské rodině, se nyní čile spekuluje, jaké bude mít její vydání dopady. Ten, koho by mohla ohrozit nejvíc, je Harryho bratr William (39). 


Princ Harry před nedávnem šokoval svým záměrem vydat paměti, které by měly vyjít příští rok a které mají Harrymu vynést až 20 milionů dolarů.

Nová kniha může přinést nový svár do již tak napjatých vztahů v britské královské rodině. Především může značně zkomplikovat pozici Harryho bratra Williama, který je jakožto následník trůnu druhý v pořadí. "William je pravděpodobně tím, kdo z toho všeho vyjde nejhůř, protože mezi Williamem a Harrym existuje řada sporů," uvedla k tomu pro britský list Daily Mail Ingrid Seward, šéfredaktorka časopisu Majesty Magazine.

Dodala, že kniha bude také „zraňující“ pro otce vévody ze Sussexu, prince Charlese. Ten mlčel od Harryho březnového rozhovoru s americkou televizní moderátorkou Oprah Winfrey, při kterém Harry na své rodině nenechal nit suchou. Podle Seward by bylo nemožné, aby se Charles necítil zraněný, kdyby Harry zopakoval svá obvinění, že „nebyl dobrým otcem“.

Princ Harry od svého odchodu z královského života v březnu 2020 hlasitě hovořil o tom, co nazýval „úplným zanedbáním“ ze strany královské rodiny. Jeho paměti by nyní měly nabídnout pohled do hloubky na jeho život ve veřejném životě, od dětství až do současnosti.Související články

Další články