Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Harry s Meghan chtějí zase žít v paláci! Dají za něj přes 300 milionů

Harry s Meghan chtějí zase žít v paláci! Dají za něj přes 300 milionů
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
bydlení
Před nedávnem vyplavalo na povrch, že princi Harrymu (35) už se stýská po královském životě. Po útěku od rodiny si chce zřejmě luxus, na nějž byl v minulosti zvyklý, připomenout. Exvévoda se svou manželkou Meghan Markle (38) pokukuje po luxusním panství v Los Angeles za více než 300 milionů korun.

Pokud se princ Harry a Meghan Markle do tohoto přepychového paláce opravdu nastěhují, budou mít za sousedy třeba herce Toma Hankse nebo Bena Afflecka

Bydlet by chtěli i s Meghaninou maminkou Dorií Ragland "Jakmile skončí karanténa, hodlají se Harry s Meghan přestěhovat. A chtějí, aby Doria bydlela s nimi. Domácnosti ale nebudou mít propojené, Doria by v domě dostala vlastní byt. Krásný pokoj bude mít samozřejmě i syn Archie," prozradil dobře informovaný zdroj z okolí bývalého vévodského párečku.

Sídlo za 300 milionů

V domě za více než 300 milionů je šest ložnic, šest koupelen a obklopuje ho obrovská zahrada. Na té je kromě prostoru pro grilování také dětské hřiště. V současnosti ho vlastní producent filmové série Rychle a zběsile Steve Chasman a snaží se ho prodat už od září loňského roku.

A vše nasvědčuje tomu, že Harry s Meghan si od něj sídlo pořídí. Harry by si tak mohl připomenout život v paláci, po němž se mu údajně stýská.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy