Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Harry Potter slaví 30: Takhle se Daniel Radcliffe změnil z malého kluka v muže

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 15 fotografií
narozeniny
Herec Daniel Radcliffe dnes slaví 30 let na tomto světě. Z chlapce, kterému rodiče za výhru v konkurzu na Harryho Pottera prodloužili o půl hodiny večerku, se změnil v sympatického muže. Ačkoliv pro spoustu fanoušků kouzelného světa bude už navždy malým čarodějem, nabídky na jiné role se mu jen hrnou a je v nich velmi dobrý.

Je tomu už 18 let, co první snímek o mladém čaroději Harrym Potterovi spatřil světlo světa. Daniel Radcliffe si musel už v útlém věku zvykat na slávu, jaké se během pár dní jen tak nějaké dítě nedočká. To ještě nevěděl, že jednoho dne budou na poslední snímek z celé série čekat miliony lidí a jaké dveře mu tato role otevře.

Poté, co v roce 2011 skončila Danielova cesta coby Harryho Pottera, jen málokdo čekal, že se nálepky kouzelníka zbaví. Hned v roce 2012 se však v kinech objevil horor Žena v černém, kde si zahrál hlavní roli, a všem došlo, že jeho herecké schopnosti jsou mnohem větší, než si mohl kdokoliv myslet.

Dnes má kromě Harryho Pottera Radcliffe na kontě dlouhou řadu dalších, velmi úspěšných snímků. Je z něj dospělý muž, který dokáže zahrát cokoliv, co po něm filmoví tvůrci chtějí. Ačkoliv se jednu dobu potácel v alkoholu, nyní už je dávno ze všeho venku a vypadá fantasticky. V galerii se podívejte, jak se z malého chlapce změnil v sympatického chlapa.

Daniel Jacob Radcliffe se narodil 23. července 1989 v Londýně a hercem chtěl být už od pěti let. Vytrvale bojoval s rodiči, kteří si takovou kariéru pro syna nepřáli. Přesvědčil je ale a před obřím úspěchem Harryho Pottera si stačil zahrát ve filmech David Copperfield a Agent z Panamy. Po čarodějnické sérii pak natočil už přes deset filmů, hraje také v divadle, nebo v seriálu Nebe s.r.o.

Související články

Další články