Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Harry Potter se dočká remaku, fanoušky může ale čekat šok. Rowlingová požehnala zásadní změnu ústřední postavy

Harry Potter.
Zdroj: 2001 Warner Bros
+ Dalších 5 fotografií
HARRY POTTER

Nový Harry Potter s jinými herci? Oficiálně potvrzeno! HBO Max se chystá seriálově zpracovat oblíbenou filmovou sérii s novými herci. Mezi prvními informaci potvrdil magazín Variety.

Zprávy o tom, že přijde nové zpracování velice úspěšné série J. K. Rowling, unikly již 3. dubna 2023, ale nyní je vše potvrzeno. Nový seriál Harry Potter bude! Obsazení zatím však není známo a vzhledem k názorům autorky, které se mnohdy setkávají s nepochopením, můžeme být pouze nadmíru zvědaví.

Rowling jako producentka

"Půjde o desetidílný seriál vyráběný se stejnou pečlivostí jako původní série, s láskou a úctou k dílu, jakou je tato franšíza známá," uvedli noví tvůrci z Warner Bros, jak cituje Variety. Seriál by však měl mít více sérií, a každá by měla pojednávat o jedné knižní předloze.

Harry Potter se již dříve setkával s mnohými kontroverzemi. Například když Hermionu v divadelní adaptaci hrála herečka černé pleti. Sama herečka Emma Watson (32), jež ji hrála v původní sérii, ji podpořila a postavila se za ni i J. K. Rowling.

"Hnědé oči, kudrnaté vlasy a velice inteligentní. Bílá pleť nebyla nikdy specifikována. Rowlingová miluje černou Hermionu!" napsala autorka na Twitteru. U diváků však takové pochopení neměla.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy