Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Harry Potter plný chyb: Těchto 7 věcí bylo v Princi dvojí krve úplně špatně!

Zdroj: csfd
+ Dalších 23 fotografií
chyby ve filmu
Povzbuzeni návratem Lorda Voldemorta působí Smrtijedi spoušť jak ve světě mudlů, tak ve světě kouzelníků a Bradavice už dávno nejsou tím bezpečným místem, jakým kdysi bývaly. Ačkoliv knižní svět je dokonalý, jen málokdy se stane, že ve filmu není jediná věc špatně. A věřte tomu nebo ne, i Harry Potter má své chyby!

J. K. Rowling nechala svou fantazii pracovat na plné obrátky a vymyslela svět, ve kterém by si nejeden člověk přál žít. Každičkou kapitolu promyslela do posledního detailu a o to samé se snažili i filmoví tvůrci, když písmenka ze stránek přetvářeli do snímků. Některé detaily však nedomysleli, a tak vám přinášíme 7 chyb, které jste ve snímku Harry Potter a Princ dvojí krve mohli zpozorovat!

1) Na první hodině lektvarů u profesora Křiklana je přítomna i Katie Bellová, ale nemá tam co dělat, jelikož je o ročník výše než hlavní představitelé.

2) Ve scéně, kdy smrtijedi útočí na Millenium Bridge, jsou na něm stovky lidí. Když se však most hroutí, žádní lidé na něm již nejsou.

3) Když Harry a Lenka jdou z vlaku skrz bránu, profesor Kratiknot drží hůlku a pergamen ve dvou záběrech pokaždé v jiné ruce.

4) Když stojí Brumbál před svou smrtí na astronomické věži, je ve výklenku za ním vidět zábradlí. Když Brumbál padá dolů, zábradlí zmizí. V dalším záběru se ale opět objeví.

5) Po Brumbálově smrti všichni zvedají na jeho počest hůlky, a to včetně Hagrida, který by však hůlku mít neměl, protože byla zlomena ve chvíli, kdy byl vyloučen ze školy.

6) Ve scéně, kdy přijde Brumbál ke Křiklanovi do bytu, leží na zemi Denní věštec a kladivo, které v jednotlivých záběrech mění polohu.

7) V knize vystupuje Demelza Robinsová, hráčka nebelvírského famfrpálového týmu. Nicméně ve filmu je na jejím dresu zezadu napsáno Robbinsová se dvěma b.

Všimli jste si těchto chyb? Nebo jste dokonce našli nějakou další, která nebyla zmíněna?

Související články

Další články