Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Harry Potter by se mohl dočkat pokračování: Ve filmu se mají ukázat všechny ústřední postavy

Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
novinka
Milovníci ságy Harryho Pottera mohou zajásat. Ačkoliv není zatím nic potvrzeno, na veřejnost se dostaly informace o tom, že studio Warner Bros má v plánu natočit nové pokračování Harryho Pottera, které by vycházelo z divadelní předlohy J. K. Rowlingové. Ve filmu s názvem Harry Potter a prokleté dítě by se měli objevit také všichni tři ústřední hrdinové.

Harry Potter a prokleté dítě by mělo být přímým pokračováním oblíbené osmidílné filmové ságy. Podle webu We Got This Covered by se měli v pokračování objevit všichni tři ústřední hrdinové – tedy Harry Potter, Ronald Weasley a Hermiona Grangerová.

Podle dostupných informací by měl film čerpat z divadelní předlohy stejnojmenného díla od J. K. Rowlingové. Divadelní představení bylo obrovským hitem v Londýně i New Yorku, kde se na něj stály dlouhé fronty. Jelikož je divadelní předloha rozdělena na dvě části, dá se předpokládat, že tomu tak bude i u filmového zpracování.

Fanoušci se tak možná mohou těšit na své oblíbené hrdiny a jejich představitele – Daniela Radcliffa, Ruperta Grinta a Emmu Watson (29).

Pokud by měl film přesně kopírovat divadelní představení, Harry Potter by se nám představil jako zaměstnanec ministerstva magie, manžel Ginny a otec tří dětí. Děj by se měl odehrávat 19 let po porážce čaroděje Voldemorta, ale jelikož se i v divadelním představení cestuje v čase, o pohled na Bradavice by divák neměl přijít.

Související články

Další články