Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Harry Potter a Tajemná komnata: Hermioně při natáčení zemřel křeček, štáb mu udělal pohřeb

Harry Potter a Tajemná komnata: Hermioně při natáčení zemřel křeček, štáb mu udělal pohřeb
Zdroj: 2002 Warner Bros.
+ Další 3 fotografie
gesto
Filmová série Harry Potter už neodmyslitelně patří k českému televiznímu podzimu. Kouzelný svět dokáže obzvlášť v tomto nepříliš zdařilém roce diváka vtáhnout do o něco příjemnější atmosféry. Sami herci na natáčení moc rádi vzpomínají, i když některé momenty nepatří mezi ty nejsvětlejší. Například ten, kdy jen krátce po začátku natáčení filmu Harry Potter a Tajemná komnata zemřel Emmě Watson alias Hermioně milovaný křeček.

Díky filmům Harry Potter se spousta dětí už ve velmi nízkém věku stala hvězdami. Z obyčejných školáků se stali herci, kteří si v některých případech vydělali za jedno natáčení i miliony. Jakkoliv byly jejich životy odlišné od životů jejich vrstevníků, stále se chovali a přemýšleli úměrně svému věku.

Pro některé děti znamenalo natáčení i dlouhodobý pobyt mimo domov. Emma Watson alias Hermiona se proto rozhodla, že na natáčení filmu Harry Potter a Tajemná komnata si s sebou bude brát svého křečka, kterého měla velmi ráda.

Bohužel jen krátce poté, co natáčení začalo, se musela Emma se svým křečkem rozloučit, zkrátka zničehonic zemřel. Tehdy ještě malá herečka byla velmi smutná a štáb se proto rozhodl ji potěšit dojemným gestem.

Pohřeb pro křečka

Téměř všichni, kdo na filmu Harry Potter a Tajemná komnata pracovali, se sešli na posledním rozloučení, které štáb pro křečka uspořádal. Byla pro něj dokonce připravená i malá rakev vystlaná sametem. „Nemyslím si, že kdy nějaký křeček měl lepší odchod na druhý břeh,“ řekla při vzpomínání Emma.

Související články

Další články