Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Harry Potter a Princ dvojí krve: 11 zajímavostí a fotek ze zákulisí magického světa

Harry Potter a Princ dvojí krve: 11 zajímavostí a fotek ze zákulisí magického světa
Zdroj: Warner Bros. Pictures
+ Dalších 7 fotografií
kouzla
Povzbuzeni návratem Lorda Voldemorta působí smrtijedi spoušť jak ve světě mudlů, tak ve světě kouzelníků a Bradavice už dávno nejsou tím bezpečným místem, jakým kdysi bývaly. Ve filmu Harry Potter a Princ dvojí krve se mladí kouzelníci potýkají se skutečným nebezpečím a nakonec i se smutnou ztrátou. Podívejte se, jak vypadalo zákulisí filmu a jaké zajímavosti se k němu vážou.

Na obrazovky přichází už šestý film z kouzelnického světa. Harry Potter a Princ dvojí krve už začíná být mnohem víc o bojích a o důležitých výzvách než o výuce magie. Z dětí se stali mladí kouzelníci, kteří čelí hrozbě ve formě Lorda Voldemorta a jeho smrtijedů.

Poslední díl předcházející Relikviím smrti přináší humor, romantiku, ale především smutek. Fanoušci už vědí, kterou z postav v Princi dvojí krve uvidí živou naposledy. Natáčení takových scén nebylo lehké, obzvláště proto, že někdo se na place nemohl přestat smát.

Zákulisí a zajímavosti

Stejně jako u předchozích dílů i při natáčení tohoto filmu si herci a štáb užili spoustu legrace. Podívejte se do galerie nejen na snímky ze zákulisí filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, ale také na zajímavosti, které s ním souvisí.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy