Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Harry Potter a internetoví dvojníci: Třem hlavním postavám jako by tito lidé z oka vypadli

Zdroj: 2001 Warner Bros
+ Dalších 6 fotografií
foto uvnitř
Říká se, že každý člověk má na světě alespoň jednoho dvojníka. Pozornost se upírá především na dvojníky slavných osobností. Herci z Harryho Pottera jsou zřejmě skutečně unikátní, dvojníků moc nemají, za to ty, kteří jim jsou opravdu podobní, by si lidé na ulici mohli s hvězdami klidně splést.

Herci z filmů Harry Potter jsou stále, dokonce i po letech od premiéry posledního dílu, vyhledávaní a populární. Filmy mají navíc v oblibě děti i dospělí a často u příležitosti narozenin pořádají tematické večírky, na které zvou placené dvojníky.

Je všeobecně známo, že placení dvojníci obvykle za moc nestojí a že lidi, kteří jsou slavným osobnostem opravdu podobní, lze nejlépe najít na sociálních sítích. Emma Watson alias Hermiona má dvojnic dost, málokterá jí je ale tak podobná jako Megan Flockhart.

Megan se za pomoci líčidel dokáže proměnit v téměř jakoukoliv seriálovou či filmovou postavu, když ale make-up odloží, vypadá jako dokonalá kopie Hermiony. Dvojníky mají i Daniel Radcliffe a Rupert Grint, věrohodných jich je ale málo.

Dvojníci

Podívejte se do galerie na to, jak moc jsou dvojníci Harryho, Rona a Hermiony podobní jejich slavným představitelům. Ruského dvojníka Radcliffea si lidé dokonce na ulici pletli se samotným hercem.

Související články

Další články