Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Meghan si dupla. Harry, pojď domů! Princ zmešká oslavu narozenin babičky

Princ Harry zmešká oslavu narozenin babičky Alžběty II.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
KRÁLOVSKÁ RODINA

Šokující zpráva přichází z Velké Británie! Princ Harry opět změnil plány, nakonec v Anglii po pohřbu svého dědečka nezůstal a zamířil zpět za svou těhotnou manželkou Meghan. Zmešká tak oslavu narozenin své babičky královny Alžběty II. 

Princ Harry nezůstává na 95. narozeniny královny Alžběty II., která se narodila 21. dubna 1926, nakonec totiž vyrazil zpět domů za svou milovanou manželkou Meghan, s níž čeká potomka, zpět do USA. Jde tak už o několikátou změnu Harryho názoru.

Dle informací deníku The Sun letěl vévoda ze Sussexu z Londýna do Los Angeles. Letadlo přistálo krátce po půl druhé odpoledne lokálního času. Ihned pak odjel svým černým terénním vozem za manželkou.

Princ Harry se do Velké Británie vracel po delší době na pohřeb svého dědečka prince Philipa. Kolem návratu Harryho za rodinou se vzhledem k jeho několika kontroverzním činům z poslední doby velmi spekulovalo, jak bude vše probíhat. Nakonec vše proběhlo se ctí a Harry měl po sobotním pohřbu zhruba dvouhodinový rozhovor se svým starším bratrem Williamem a otcem Charlesem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy