Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Harry píše výbušnou knihu o královské rodině: Překvapení, prý ji napsala Meghan

 Harry píše výbušnou knihu o královské rodině: Překvapení, prý ji napsala Meghan
Zdroj: Showpix
+ Dalších 9 fotografií
královská rodina

Princ Harry (36) podle svých slov nepotřebuje povolení od Buckinghamského paláce k napsání svých pamětí ohledně  "Megxitu"- tedy odloučení od královské rodiny - v hodnotě 20 milionů dolarů.Britskou královskou rodinu zaměstnává další výbušné téma. A je za ním opět princ Harry, který se v poslední době dostává se svou rodinou stále častěji do křížku. Tentokrát nejde o nic menšího než chystané Harryho paměti, které plánuje vydat příští rok a které mají Harrymu vynést až 20 milionů dolarů.

Rozhodnutí napsat úplnou autobiografii tak už označili odborníci na královskou rodinu podle listu Daily Mail za „cvičení na vydělávání peněz na úkor své pokrevní rodiny“, přičemž podle nich půjde o „knihu od Harryho, kterou ve skutečnosti napsala Meghan,“ s odkazem na Harryho ženu Meghan Markleovou (39).

Situaci navíc nepomohla ani skutečnost, že Harry o svém záměru až do posledních chvil nikoho z královské rodiny neinformoval. Jeho vztah s královskou rodinou se tak během jeho návštěvy k odhalení sochy princezny Diany v Londýně zatím nijak nezlepšil.

Harryho mluvčí sdělil BBC, že vévoda ze Sussexu neočekává, že získá povolení k projektu od Buckinghamského paláce, a zatím není ani jasné, zda se královská rodina dočká hotového díla ještě před jeho oficiálním vydáním koncem roku 2022.

„Nepíšu to jako princ, kterým jsem se narodil, ale jako muž, kterým jsem se stal,“ uvedl k celé věci sám Harry. Podle vydavatele bude princ Harry v knize "pokrývat svůj život od dětství až po současnost, včetně jeho odhodlání sloužit vlasti, vojenských povinností, které ho dvakrát přivedly do přední linie v Afghánistánu, ale i radosti, kterou našel v tom, že je manželem a otcem."

Otázkou ale zůstává, zda kniha nepřispěje k dalšímu vyhrocení již tak napjatých vztahů mezi Harrym a Buckinghamským palácem. Vody rozvířil slavný pár nedávno například rozhovorem s americkou moderátorkou Oprah Winfreyovou, ve kterém obvinili královskou rodinu z rasismu.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy