Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Harry má po ptákách: Vévodkyně Meghan má přísný ZÁKAZ OTĚHOTNĚT! Víme proč

Meghan má přísný zákaz otěhotnět, důvod je podivný.
+ Dalších 123 fotografií
Těhotná Meghan Markle (37)? Vévodkyně ze Sussexu a princ Harry (33) si budou muset na potomka ještě počkat. Přímo z Buckinghamského paláce totiž přišlo striktní nařízení: Až do konce roku žádné miminko!

Manželské radovánky ano, ale dávej si pozor, Harry! Královna zavelela a princ se svou vévodkyní Meghan mají z milostného života rázem věc veřejnou. Všichni teď totiž vědí, že Meghan nesmí otěhotnět!

Ačkoliv se spekulovalo, a nasvědčovalo tomu mnohé, že je Meghan dávno v tom, na princátko nebo princezničku si budou muset s Harrym ještě počkat. Jako by už zákazů neměla vévodkyně ze Sussexu dost, přímo z Buckinghamského paláce přišel další. Informaci přinesl britský list Express.co.uk.

Do jiného stavu nesmí Meghan přijít kvůli státnické cestě po Austrálii. Tu mají s Harrym naplánovanou na říjen a potrvá delší dobu. A jelikož se vévodkyně bude objevovat před zraky veřejnosti intenzivněji než doposud, nevolnosti nebo únava s těhotenstvím spojené by jí vůbec nehrály do karet.

„Snad založíme rodinu co nejdříve,“ vyslovil Harry svou tužbu už loni v listopadu, ještě předtím, než si Meghan stihl vzít. Teď je ale jisté, že se prvního potomka zatím nedočkají.

Mohlo by vás zajímat

Další články