Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Harry, kde jsi nechal Meghan? Že by nedorazila kvůli princovu neslavnému románku s Pippou?

Že by Pippa na své svatbě milenku svého bývalého nechtěla?
Zdroj: instagram
+ Dalších 11 fotografií
Svatba Pippy Middleton byla skvostná stejně jako nevěsta, její šaty, pozadí a jednoduše úplně všechno. Celý svět porovnává Pippu s Kate a Kate s Pippou a tak pořád dokola. Trochu se při tom ovšem pozapomnělo na fakt, že na svatbě někdo chyběl. Princ Harry sice dorazil, ale sám. Proč to?

Kdysi dávno totiž naše malé princátko mělo krátký, leč divoký románek s Pippou. Sice jim to nevydrželo, protože princ to tehdy docela střídal a ruku na srdce, byl by to trochu úlet, kdyby si nakonec Pippu vzal. Svět by asi moc neunesl, kdyby královští bráchové oba sbalili sestry Middletonky.

Přesto se na to nezapomnělo, a když princ Harry na svatbu dorazil sám, začaly padat oprávněné dotazy. Kde je Meghan? Pippa ji nepozvala? Nemohla dorazit proto, že není urozená? Omyl, přátelé! Meghan pozvánku dostala, ale dorazila až na veselku. Obřadu se vyhnula, protože nechtěla nevěstu zastínit. No, to je tedy šlechetné, uznejte sami.

Podle deníku The Sun chtěl Harry dopřát nevěstě její chvilku slávy. Předpokládal, že kdyby dorazil s Meghan, začne se řešit zásadní otázka, a sice, kdy do toho praští tito dva. A tomu se, jak se zdá, slavný pár chtěl vyhnout.

Meghan tedy zůstala v Londýně a princ si pro ni po obřadu osobně dojel celých 160 kilometrů. To je opravdový důkaz lásky, co myslíte. Když se nám situace tak krásně objasnila, ptáme se tedy: Kdy do toho Harry s Meghan praštíte? Královských svateb totiž podle nás není nikdy dost!

Související články

Další články