Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Harry a Meghan to dotáhli až do South Parku. Jsou terčem ostrovtipu tvůrců kultovního animáku

Harry a Meghan v South Parku: Autoři si dělají legraci z jejich pokrytectví
Zdroj: profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Harry a Meghan

Princ Harry a jeho žena Meghan Markle jsou už dlouhou dobu pod drobnohledem veřejnosti a z velké míry si za to mohou sami. Tentokrát si je vzal do parády oblíbený sitcom South Park a rozhodně je nešetřil, jak ostatně píše i Daily Mail. 

Nikdo není v bezpečí před posměchem od amerického sitcomu South Park. Ten si tentokrát vzal na paškál prince Harryho a jeho ženu Meghan Markle. Zatímco nedávná epizoda s názvem "The Worldwide Privacy Tour" (Soukromá světová tour, pozn. red.) z 26. sezóny seriálu nikde výslovně nejmenuje vévody ze Sussexu, není těžké si dovodit, že právě na ně seriál mířil. Na světě opravdu není mnoho lidí, na které by mohl být namířen vtip typu "prožil jsi život s královskou rodinou, všechno ti bylo darováno, ale říkáš, že tvůj život byl těžký a všechno jsi o tom napsal ve své nové knize Waaagh," zazní v seriálu, jehož pasáž cituje Daily Mail.

Epizoda se z velké části zabývá poukazováním na pokrytectví Harryho a Meghan, které spatřuje hlavně v tom, že pár stále dokola opakuje, že chce mít své soukromí, avšak současně zveřejňuje nejrůznější tajemství královské rodiny. Ať už je to v knize Spare nebo v jejich dokumentu na Netflixu, navíc se účastní nejrůznějších talk show a všeobecně dělají pravý opak svých proklamací, jak si chránit své soukromí.

South Park kritizuje královskou rodinu

Není to také zdaleka poprvé, kdy se South Park zaměřil na královskou rodinu. V reakci na "The Worldwide Privacy Tour" uživatelé Twitteru poukázali na to, že epizoda z roku 2011 "Royal Pudding" (královský pudink, pozn. red.), si dělá legraci z údajně velmi zvláštní přezdívky prince Williama "Prince Of Pegging" (narážka na údajné sexuální aktivity prince Williama, pozn. red.) roky předtím, než toto konkrétní odhalení vyšlo najevo, jak uvádí avclub.com.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy