Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Harry a Meghan slaví dva roky od svatby: Jak se za tu dobu změnily jejich životy

Zdroj: profimedia
+ Dalších 15 fotografií
výročí
Královští vyvrhelové Harry (35) a Meghan (38) dnes mají druhé výročí svatby. Za dvě léta manželství se jim život obrátil vzhůru nohama. Narodil se jim syn Archie (1), ale z miláčků davů se přes noc stali terčem opovržení. Dvojice se totiž zřekla šlechtického postavení, královně Alžbětě II. (94) řekla sbohem a utekla do americké Kalifornie!

Vztahy, kterými v minulosti prošla Meghan Markle, neměly příliš dlouhou životnost. S prvním manželem, producentem Trevorem Engelsonem, se rozvedla po dvou letech, dva roky vydržela i s hollywoodském šéfkuchařem Corym Vitiellem.

A potom přišel na řadu princ Harry, jenž je na poměry americké exherečky držák. Táhnou to spolu už čtyři roky, z toho dva jako manželé. Zrovna dnes mají druhé výročí svatby.

Když si říkali ano v kapli sv. Jiří na hradě Windsor, málokdo si dokázal představit, co všechno bude za dva roky jinak.

Z bývalých vévodů ze Sussexu se stali rodiče a roční syn Archie jim dělá velkou radost. To stejné se bohužel nedá říct o nich ve vztahu ke královně Alžbětě a zbytku vladařské rodiny. Letos si totiž Meghan s Harrym postavili hlavu a zřekli se svého postavení i šlechtických titulů. Čeho se naopak nezřekli, je pravidelná milionová renta, kterou jim zařizuje princ Charles.

Nový život

Není to tak dávno, co prosáklo na povrch, že Harrymu už se po starém životě stýská. V kalifornském Los Angeles se mu výsad, na něž byl celý život zvyklý, rozhodně nedostává. Radovat se může aspoň z usmíření s bratrem Williamem, který na rozdíl od něj svou královskou roli plní poctivě a s nasazením dál. Aby také ne, vždyť jednoho dne usedne na britském trůnu.

Po dvou letech od svatby se dá říct, že Harry a Meghan jsou jiní lidé. Brali se s vidinou, že povinnosti vyplývající z titulu vévodkyně a vévody ze Sussexu pro ně budou vším. A teď jsou z nich „vyhnanci“, kterými polovina Spojeného království opovrhuje…

Související články

Další články