Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Harry a Meghan konečně ukázali malou Lilibet: Tatínkovi jako by z oka vypadla

Malá Lilibet oslavila jeden rok.
Zdroj: Twitter The Duke and Duchess of Sussex, Profimedia, kolas eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
První fotografie

Malá dcerka prince Harryho (37) a Meghan (40) Lilibet oslavila 4. června jeden rok. Zrovna v době, kdy se v Británii oslavovalo sedmdesáté výročí královny Alžběty II. na trůnu. Na sociálních sítích sdíleli vévoda a vévodkyně ze Sussexu fotografii malé Lilibet, která jako by z oka vypadla princi Harrymu!

Princ Harry a Meghan strávili několik dní v Británii, kde společně s dalšími členy královské rodiny slavili výročí sedmdesáti let královny Alžběty II. na trůnu. Kromě toho slavila dne 4. června malá dcera Harryho a Meghan Lilibet jeden rok.

Při té příležitosti byla na sociálních sítích zveřejněna její aktuální fotografii, kterou pořídil rodinný přítel Misan Harriman během narozeninového pikniku pořádaného vévody ze Sussexu ve Frogmore Cottage ve Windsoru. Na oslavu nepřišla ani vévodkyně Kate ani princ William, kteří se omluvili kvůli pracovním povinostem, jak informoval web BBC.

Královna viděla Lilibet poprvé

Harry s Meghan se objevili veřejně ve Spojeném království poprvé od roku 2020 a zúčastnili se děkovné bohoslužby za královnu v katedrále svatého Pavla v pátek 3. června.

Pro královnu Alžbětu II. se jednalo o první příležitost setkat se se svou pravnučkou Lilibet. Ta se narodila v Santa Barbaře v Kalifornii, kde pár momentálně žije od doby, co se vzdal oficiálních královských povinností.

Princ Harry a Meghan pojmenovali svou dcerku Lilibet Diana Mountbatten-Windsor, přičemž jméno Lilibet je pocta pro královnu, jelikož je to její přezdívka. Druhé jméno je pocta pro Harryho maminku, zesnulou princeznu Dianu (†36).

Lilibet je královniným jedenáctým pravnoučetem a v nástupnictví na trůn je osmá v pořadí. Má ještě bratra Archieho, který se Harrymu a Meghan narodil v květnu 2019.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy