Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Harry a Meghan jedou na líbánky: 8 scénářů, kde skončí

Líbánky budou, ale později.
+ Dalších 25 fotografií
Sotva do toho princ Harry (33) a Meghan Markle (36) praštili, už se chystají na svatební cestu. Svatba to byla velkolepá a pod velkým mediálním drobnohledem, takže mají bezpochyby nárok si odpočinout. A kam se zamilované hrdličky vydají? Možností je mnoho.

Po nejočekávanější události roku se novomanželé princ Harry a Meghan Markle chystají na líbánky. Veřejnost o možné destinaci zatím jen spekuluje. Je jen známo, že svatební cesta je odložena na neurčito.

Možností, kam se v době volna vydají, je více. Ve hře je Rwanda. Rádi se totiž věnují humanitární činnosti v této zemi. Na přetřes přišel i Barbados, který Harry v minulosti navštívil několikrát a účasten byl i na oslavách 50. výročí nezávislosti.

Havaj je populární destinací pro zamilované a Meghan tuto volbu podporuje. Turecko v minulosti vévodkyně ze Sussexu též navštívila, konkrétně oblast Cappadocia, kde sledovala horkovzdušné balony. Botswana je další alternativou už jen z toho důvodu, že tam Meghan s Harrym slavila 36. narozeniny. Pod širým nebem tak kempovali ve volné přírodě.

Navštívit by ale mohli i Mexiko nebo Zambii, kde si dříve zaplatili ubytování za 2500 liber na noc. Do Karibiku zavítal Harry ještě se svojí matkou lady Dianou. Uvidíme, kam to mladý pár povede. Ví se pouze, že během následujících měsíců stráví jednu noc na ostrově Emerald v Irsku. To se ale jako plnohodnotná dovolená nepočítá. Na tu, co trvá několik týdnů, si musí ještě počkat. Informace přinesl deník The Sun.

Mohlo by vás zajímat

Další články