Po nejočekávanější události roku se novomanželé princ Harry a Meghan Markle chystají na líbánky. Veřejnost o možné destinaci zatím jen spekuluje. Je jen známo, že svatební cesta je odložena na neurčito.

Možností, kam se v době volna vydají, je více. Ve hře je Rwanda. Rádi se totiž věnují humanitární činnosti v této zemi. Na přetřes přišel i Barbados, který Harry v minulosti navštívil několikrát a účasten byl i na oslavách 50. výročí nezávislosti.

Havaj je populární destinací pro zamilované a Meghan tuto volbu podporuje. Turecko v minulosti vévodkyně ze Sussexu též navštívila, konkrétně oblast Cappadocia, kde sledovala horkovzdušné balony. Botswana je další alternativou už jen z toho důvodu, že tam Meghan s Harrym slavila 36. narozeniny. Pod širým nebem tak kempovali ve volné přírodě.

Navštívit by ale mohli i Mexiko nebo Zambii, kde si dříve zaplatili ubytování za 2500 liber na noc. Do Karibiku zavítal Harry ještě se svojí matkou lady Dianou. Uvidíme, kam to mladý pár povede. Ví se pouze, že během následujících měsíců stráví jednu noc na ostrově Emerald v Irsku. To se ale jako plnohodnotná dovolená nepočítá. Na tu, co trvá několik týdnů, si musí ještě počkat. Informace přinesl deník The Sun.