Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Harry a Meghan: Druhé těhotenství oznámili v symbolický den, jaké je jeho tajemství

V obýváků Meghan Markle to vypadá jako u vás doma.
Zdroj: profimedia.cz
Královská rodina
Meghan Markle čeká své druhé miminko. Na svých sociálních sítích s princem Harrym sdíleli romantickou černo-bílou fotografii a dali tak fanouškům vědět, že se z Archieho brzy stane bráška. Datum, které si pro novinu vybrali má významnou symboliku.

Skrytá symbolika

Zamilovaný pár sdílel fotografii na Svatého Valentýna. Fanouškům však neuniklo, že pár oznámil těhotenství v magickém datu, to však zcela z jiného důvodu. 14. února totiž uplynulo přesně 37 let od legendární chvíle, kdy princezna Diana (†36) oznámila, že je, stejně jako Meghan Markle (39), podruhé těhotná. Národem milovaná legenda tehdy očekávala svého druhorozeného potomka, prince Harryho (36). Harry s Meghan se tak rozhodli vzdát Lady Di nenápadným gestem čest.

Občanství nejisté

Na fotografii víská princ svou kouzelnou ženu ve vlasech, zatímco ona si láskyplně tiskne rostoucí bříško. "Můžeme potvrdit, že z Archieho (1) bude velký bráška," oznámil šťastný pár. Rodince k radostné novině popřál i zbytek královské rodiny. Matriarcha Královna Alžběta II. (94) se tak stane znovu prababičkou. Nový potomek bude v pořadí osmým následníkem trůnu. Pár nyní žije v Kalifornii, je proto možné, že královské miminko se narodí jako americký občan.

Vyrovnání s potratem

Meghan Markle v červenci potratila a o své velké ztrátě se nebála promluvit. "Byl to den jako každý jiný," napsala tehdy do své eseje. "Svázala jsem si vlasy do culíku a vyměnila Archiemu plínku. V tu chvíli jsem ucítila ostrou bolest. Spadla jsem na zem a držela syna v náručí. Objímala jsem jej a snažila se mu zpívat ukolébavku, abych nás oba udržela v klidu. Věděla jsem, že zatímco svírám své prvorozené dítě v náručí, o to druhé přicházím," svěřila se vévodkyně s traumatizujícím zážitkem.

Tajemná symbolika

Dianini synové a jejich manželky vzdávají hold Lady Dianě svými gesty pravidelně. Meghan Markle i Kate Middleton (39) nosí šperky, které Dianě patřily. Zásnubní prsten Kate je dokonce stejným, jaký nosila i sama legendární princezna. Zásnubní prsten Meghan zase obsahuje dva diamanty z Dianiny sbírky. Kate Middleton se často také inspiruje šatníkem Lady Diany. Svou dcerku s princem Williamem (36) celým jménem pojmenovali Charlotte Elizabeth Diana (5). Meghanina svatební kytice byla sestavena z nejoblíbenějších květin princezny Diany, bílých pomněnek.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy