Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Harry a Meghan chtějí prodat další pikantnosti ze svého soukromí. Nový útok na královskou rodinu

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
harry a meghan

Princ Harry a Meghan Markle chtějí pokračovat ve spolupráci se streamovací platformou Netflix na dokumentární sérii z loňského roku s názvem „Harry a Meghan“. Na jejich šestidílnou výpověď o životě v britské královské rodině by měl navázat celovečerní dokumentární film. Informuje o tom britský list Express.

Princ Harry a Meghan Markle údajně věří, že disponují „velkým příběhem, který by mohl pokračovat ve vyprávění o tom, co se dělo v Buckinghamském paláci, píše deník Mirror.

Pár si však prý chce „počkat“, jaká bude reakce diváků na celovečerní film Netflixu o nechvalně proslulém rozhovoru prince Andrewa pro zpravodajský pořad BBC Newsnight. Streamovací gigant totiž letos v únoru začal natáčet film s názvem Scoop s Rufusem Sewellem v roli prince Andrewa a Gillian Anderson coby novinářkou Emily Maitlis.

„Meghan na to tlačí, Harry chce být opatrnější“

Zdroj britských médií uvedl, že Harry a Meghan mají zájem pokračovat ve spolupráci s Netflixem, ale chtějí, aby chystaný film zahrnoval více pikantních věcí o jejich životě v královské rodině.

V jejich příběhu je spousta nuancí, které dokumentární série a Harryho kniha Spare stále nezahrnuly,“ řekl informátor Expressu a dodal: Není pochyb o tom, že by za to dostali slušně zaplaceno, což je nesmírně lákavé. Meghan na to opravdu tlačí, zatímco Harry chce postupovat opatrněji. Ale o té myšlence se spolu baví a jejich tým mluví o tom, jakou částku by za práva na jejich příběh po Netflixu chtěli.“

Dokumentární seriál Harry a Meghan, který měl premiéru loni v prosinci, obsahuje upřímné rozhovory s párem, v nichž vzpomínají na dobu, kdy byli aktivními členy královské rodiny, než v březnu 2020 rezignovali na své funkce a přestěhovali se do Kalifornie. Podle dostupných informací po svém odchodu z Velké Británie manželé podepsali lukrativní smlouvu se společností Netflix v hodnotě až 100 milionů dolarů (zhruba 2,2 miliardy korun).

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy