Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Harry a Meghan čeká rozvod?! Okolí má jasno, odkopne ho jako prašivého psa

Princ Harry a Meghan Markle: Rozvod je prý na spadnutí
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Rozvod

Meghan Markle (40) dokáže být pěkně chladnokrevná. Alespoň to tvrdí její bratr Thomas Markle (55), podle kterého nemá Harry (37) s manželkou šanci vydržet. Ta už byla vdaná jednou a podle Toma svého prvního manžela odkopla tak, že si to za rámeček nedal. To teď věští i Harrymu. O zprávě informoval Daily Mail.

Manželství Harryho a Meghan je odsouzeno k zániku

Nevlastní bratr Meghan Markle, Thomas Markle mladší, ke své sestřičce příliš lásky nechová. Definitivně je to jasné i po jeho vystoupení v australské reality show Big Brother VIP, kde sdělil světu své temné proroctví: Rozvod je na spadnutí! Thomas se živí jako montér oken a se sestrou se neviděl už asi deset let. Nemají totiž mezi sebou dobré vztahy.

"Jejich manželství je odsouzeno k zániku," tvrdí Tom, který zná Meghanina prvního manžela, amerického fillmového producenta Trevora Engelsona. S tím začala randit v roce 2004 a prstýnek jí navlékl v roce 2011. U Meghan na prsteníčku ale vydržel jenom ušmudlané dva roky.

Prvního manžela se zbavila, Harryho čeká stejný osud

Meghanin bratr má jasno. Tvrdí, že chudáka Harryho čeká velmi brzy stejný osud. Meghan totiž své partnery dokáže velmi chladnokrevně odkopnout, jakmile jí přestanou vyhovovat. A to by byl pro Harryho, kterého Meghan úplně vykořenila z královské rodiny, velký problém.

Thomas Harryho sice nikdy nepoznal, prý ale zná velmi dobře svou sestru a ví, čeho je schopná a jak těžké je s ní vůbec nějak vyjít. Snad tak není ani žádným velkým překvapením, že Meghan staršího bratra, který si rád pouští pusu na špacír, na svou druhou svatbu ani nepozvala. Tom se páru rozhodl napsat i dopis. Co v něm je, to prý vyjde najevo už brzy...

O zprávě informoval britský web Daily Mail.

Související články

Další články