Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Harrison Ford se popáté vrátí na plátna jako Indiana Jones: V době natáčení mu bude 76 let!

Zdroj: Facebook
Filmové studio The Walt Disney potvrdilo natáčení dalšího filmu o dobrodruhovi Indianu Jonesovi! I když je dneska trendem spíš omlazovat, tady se drží klasiky. V hlavní roli se už popáté objeví Harrison Ford (73). Premiéra bude v roce 2019, což znamená, že v době natáčení bude herci kolem 76 let! Zvládne náročné natáčení?

Indiana Jones není žádný hospodský povaleč, ale musí si ve filmu pořádně zamakat. Právě proto se fanoušci bojí, co nakonec s Harrisonem Fordem na prahu osmdesátky vznikne. Už se objevují i první vtípky na sociálních sítích.

„Jak se bude film jmenovat? Indiana Jones a hrůzy v domově důchodců? Indiana Jones a trable se zlomenou kyčlí? Indiana Jones a hledání modré pilulky?“

Zatím poslední díl, Indiana Jones a Království křišťálové lebky, se natočil v roce 2008 a moc velké ohlasy tenkrát nevzbudil. Možná se tak tvůrci budou snažit napravit si pověst.

Režie se opět ujme slavný Steven Spielberg.

Související články

Další články