Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hárání v Prostřenu! Speciál kulinářské soutěže nabídne rozverné psy a fenky

Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 10 fotografií
Prostřeno
Diváci se mohou těšit na speciální týden. Pochutnají si nejen účastníci, ale i jejich čtyřnozí kamarádi. Prostírat se budou talíře i misky. U prostřeného stolu se totiž sejdou chovatelé a jejich pejsci. Tři ženy a dva muži připraví jako svérázný úkol týdne občerstvení pro pět psů. Komu se to povede nejlépe?

Podle statistiky jsou Češi největší evropští pejskaři, vždyť kolik čtyřnohých členů domácností jsme za deset let existence pořadu již poznali! Tak proč je nepozvat do hry? Snesou se ale dohromady? Díky pejskům bude natáčení o něco hektičtější a páníčkové budou občas na zhroucení. V centru pozornosti bude hárající fenka Baruška a roztomilý živel Chumlee, zvyklý si svůj rajon pěkně označkovat, spadeno má hlavně na jednu kabelku. Bude mít největší štěstí soutěžící, která šlápla do psího hovínka?

Hned v pondělí by to mohlo být u první hostitelky Dany a její čivavy Filípka trochu divoké. Poprvé se setkají nejen všichni soupeři, ale i pejsci, kteří se budou muset nejprve pořádně očichat a seznámit. A kromě názorů na jídlo se budou konfrontovat i názory na výchovu mazlíčků nebo na jejich krmení, protože psí občerstvení je zadáním úkolu týdne.

O největší rozruch v pořadu se tentokrát nepostarají lidé, ale hárající fenka Bára a neotesané štěně Chumlee, které s oblibou značkuje. Možná právě to, jakým obdobím si Bára prochází, je důvodem, proč Chumlee nejednou počůrá její paničce kabelku. A také je to důvodem k tomu, proč během svého soutěžního večera zavře panička Barunku do klece.

A kdo to celé vyhraje? Zvítězí dobrá kuchyně, nebo dobré nervy? Po jakém úkolu týdne zůstanou jen prázdné lidské i psí misky? Uvidíte v pořadu Prostřeno už příští týden.

Související články

Další články