Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hapka a Cocker připomněli, že celebrity umírají po houfech! Kterým českým hvězdám připravují média pro sichr tajně nekrolog?

Libuška je snad venku z nejhoršího a situace bude lepší, pravděpodobnost
úmrtí v roce 2015 mnohonásobně nižší než u Hany Hegerové, která je
na tom mimořádně zle. Naopak skoro na tuty přežije příští rok
Trávníček a jeho zpívající múza.
Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz
+ Další 4 fotografie

Smrt k Vánocům patří stejně jako bilancování, kdo všechno nás opustil, a kdo říká, že to na konci roku neprojede očima, ten onanuje dodnes.

Stejně tak ale národ právě v tento čas nejcitlivěji sleduje chřadnoucí bardy a bulvár toho patřičně využívá, protože několik jich na tom fakt není dobře a redakce společenských médií mají pro sichr nachystané nekrology, protože jeden nikdy neví.

Podle novin je na tom asi nejhůře Libuška Šafránková s její rakovinou plic, ale v reálu to vypadá na brzké smuteční oznámení především u nebohé modly Hany Hegerové, jejíž souběh mozkové i srdeční příhody má zatím následky dost drastické. Zpěvačka je s největší pravděpodobností v kómatu, udržovaná na plicní ventilaci a čeká smrt. Situace je tak vážná, že kolem příliš neslídí ani bulvár a upřímně řečeno, všichni se připravují na nejhorší, jen se to neříká nahlas. Ale třeba se stane zázrak.

Doslova smrt na jazyku má podle hyen trochu přehnaně celonárodní Panna Maria, Božstvo a Popelka Šafránková. Ta je po složitém operativním zákroku v rámci akutní léčby rakoviny plic a novináři nemusí rodinu, která požádala o klid, ani moc trápit. Stačí obden hystericky psát, že Popelka si půjde brzy lehnout, a dát k tomu zlomeného a všemi milovaného Josefa Abrháma (74) . Reálně to vidíme, že se z toho Šafránková vylíže. Odebrání zhoubného nádoru na laloku plíce není nic, z čeho by se nedalo na nějaký čas nebo dokonce napořád vylízat.

Zatímco okolo zmíněných je ticho a rodina z pochopitelných důvodů drží bulvár co nejdál, oblíbený herec, o kterém rádi píšeme, Pavel Trávníček (63), svým problémem s prostatou (který u nás v jeho věku postihuje kdekoho) doslova žije. V srpnu absolvoval zákrok, před, v průběhu i po něm se prakticky loučil se světem, aby dodával, kdy se vrátí do divadla.

Jeho lehce afektovaná partnerka Monika Fialková (29) v průběhu srpnové hospitalizace „žádala média o klid“, aby následně doufala, že se Pavel vrátí do představení Sborovna, v němž také hraje. Divadlo vůbec hraje ve výstupech směrem od Trávníčka do médií rovnocennou roli s prostatou. Na konci srpna informuje Fialková MF Dnes, že „Pavel je ve vážném stavu“ a zotavování probíhá „těžce“, a dodává, že skoronebožtík samozřejmě „bude hrát 21. 9. v Divadle U Hasičů oblíbenou komedii Zase ta sborovna“, ve které mimochodem Fialková, která vystupuje vždy s Trávníčkem jako zpěvačka, sama hraje jednu z výrazných rolí…

Trávníček stihl během podzimu poskytnout na prahu smrti několik interview, ve kterých „se bál, že umře“, ale s dodatkem, že si srovnal hodnoty a jeho zájezdové divadlo samozřejmě pokračuje. Pohádkový princ, který se chce aktuálně soudit s eXtra.cz za příměr „Princ tří fernetů“, zároveň tajuplně mlží okolo aktuální diagnózy a výhledu a budí tak dojem, že může kdykoli stát opět v tunelu, ale samozřejmě divadlo u toho pojede dál. Kdepak, Pavel příští rok určitě neumře a opět vyjede s Monikou rozdávat radost slovem i zpěvem.

Související články

Další články