Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hanychovou žene k soudu i Prachař. Nová pravidla ve střídavé péči o Miu

Agáta Hanychová a Jakub Prachař.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Renata Bušková
+ Dalších 16 fotografií
Soud

Náročné úterní dopoledne má za sebou modelka Agáta Hanychová. V devět ráno měla totiž soudní stání se svým exmanželem Jakubem Prachařem, se kterým podle informací eXtra.cz řeší péči o jejich dceru Miu. Přestože soud dnes skončil odročením, jak sama dcera Veroniky Žilkové pro redakci eXtra.cz sdělila, dohoda je na spadnutí. 

Zatímco s Jaromírem Soukupem se ohledně dcery Rozárky Agáta Hanychová nedokáže domluvit na ničem, s Jakubem Prachařem je situace zcela opačná. A to i přesto, že se opět potkali v soudní síni, kde se řeší péče o Miu a hlavně pravidla, za kterých může Hanychová svou dceru ukazovat na sociálních sítích.

Ačkoli soud byl nakonec dnes ještě odročen s tím, že se rodiče spolu mají mezitím v ideálním případě sami domluvit, podle Hanychové probíhalo vše v přátelském duchu.

Soud s Prachařem

„S Jakubem jsme se potkali dole u výtahů a jeli jsme spolu i výtahem. Máme spolu velmi korektní vztah, protože nám oběma záleží na dobru naši dcery, která je pro nás oba vším. Proto se respektujeme a snažíme se ve všem vyjít vstříc,“ řekla pro eXtra.cz Hanychová s tím, že se u soudu řešila střídavá péče, kterou již sice mají, ale mění se jenom pravidelnost, jak bude mít Prachař svou dceru u sebe.

„My máme nařízenou střídavou péči již delší dobu, teď se jen budeme střídat po týdnu. Je to jenom kosmetická změna nastavení,“ dodala Hanychová.

Doporučené video: Rozhovor s Agátou Hanychovou o dětech

S Jakubem se prý dokážou domluvit

Podle informací eXtra.cz soud má rozhodnout i o tom, zda může Hanychová Miu ukazovat na sociálních sítích, anebo ne. Zatímco Prachař si to nepřeje, Hanychová argumentuje tím, že si to sama Mia, která zdědila herecký talent po svých slavných předcích, sama přeje.

„Myslím si, že se s Jakubem dokážeme na všem domluvit. Opravdu nám oběma jde o dobro Mii. Tohle je důkaz toho, že já se chci s tatínky svých dětí vždy domluvit, protože blaho mých dětí je pro mě nejdůležitější,“ uzavřela Hanychová, kterou již brzy čeká soud i s Jaromírem Soukupem, kde se bude řešit péče o roční Rozárku. Tam se ale takto přátelská atmosféra neočekává.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy