Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hanychová zasahuje v kauze Kolečko: Sprosté nadávky a kritika vtipálků

Petr Kolečko a Aneta Vignerová: Agáta Hanychová okomentovala jejich vztah
Zdroj: Herminapress.cz/Renata Bušková/koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Názor

Co si myslíte o vztahu Anety Vignerové a Petra Kolečka? Obyčejná otázka, která rozpálila Agátu Hanychovou do běla. V živém vysílání na Instagramu se nejenže veřejně zastala své kamarádky z modelingu, ale poslala i vzkaz pro aktuálně odstrčenou Denisu Nesvačilovou. Nit suchou nenechala ani na Tomáši Břínkovi alias TMBK, který již stihl o nekonečném kolečku tohoto milostného trojúhelníku udělat řadu vtipných koláží. 

Jako první jsme informovali, že jsou Aneta Vignerová a Petr Kolečko zase spolu. Nejenže modelka zveřejnila na svém Instagramu fotku, jak otec jejího syna Jiříka leží v jejich posteli, ale následně jsme je načapali na rodinné oslavě narozenin uznávaného scenáristy.

Ani ten nejlepší scenárista by ale nevymyslel takový zvrat. Jenom několik hodin poté, co jsme zveřejnili jejich společné fotografie, přinesl Blesk.cz informaci, že se Kolečko a Vignerová měli v polovině března vzít, což sama modelka ve středu večer potvrdila na svém Instagramu.

Udělali razantní krok

Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného, ale bohužel bulvární média dění mezi námi používají již delší dobu jako zdroj senzací, tak to prostě je. Jsou věci, které o tom všem každopádně víme jen my. Vám, co mě zde dlouhodobě podporujete, děkuji a věřím, že mě podpoříte i nyní. Všem ostatním přeji, aby se snažili najít více tolerance a lásky, tak jako se snažíme my dva s Petrem,“ napsala modelka, která se sice dočkala gratulací od svých přátel, její vztah se ale okamžitě stal terčem internetových vtipálků, mezi které patří i TMBK.

A právě to nejspíš přimělo Agátu Hanychovou, aby se Anety a jejího čerstvého manželství zastala. A to v průběhu svého živého vysílání na Instagramu, kde se jí její fanoušci ptali i na názor na aktuálně nejsledovanější vztahové kolečko Česka. Agáta ale odpověděla až na druhý pokus. Nejdřív se tvářila, že vůbec zmíněnou kauzu nesleduje. Pak se zase rozvášnila víc, než chtěla.

Fandím jí, říká Hanychová

„Všichni to hrotí. Nechte Anetu být. Já být Anetou, tak to taky udělám takhle. Má s ním dítě, tak je jasné, že chce slepovat rodinu za každou cenu. Neodsuzuju ji, fandím jí,” řekla Hanychová, která ve svém projevu použila hned několik vulgárních slov, jež jsme raději smazali. A vzkaz měla i pro Petra Kolečka, kterého zná od svých patnácti let. Doufejme, že Kolečko dokolečkoval a už se usadí a nebude dělat blbosti,” dodala partnerka Jaromíra Soukupa.

Vzkaz měla i pro Nesvačilovou, kterou ale neodsuzuje. „Denisa je mladá, hezká holka, která si najde někoho jiného, kterého bude mít jenom pro sebe. Přece jenom, starat se o tři cizí děti... Deniso, bude lepší, když si najdeš někoho bezdětného. Anetě držím palce. To je vše, co jsem chtěla k této kauze říct,” vzkázala Hanychová a na závěr se pustila ještě do Tomáše Břínka, který životní styl celebrit často zesměšňuje na svém instagramovém účtu.

„Chápu, že je to vtipné. TMBK udělal spoustu koláží. Měl by si udělat koláž o svém životě, jak opustil svou ženu, se kterou má dítě. To bychom se nasmáli. To ale o sobě nedělá,” uzavřela Hanychová, která, zdá se, není moc velkou fanynkou koláží Tomáše Břínka.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy