Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hanychová vrací úder Nele Slovákové: Agáta nešla pro sprosté slovo daleko

Hanychová se vyjádřila ke Slovákové.
Zdroj: Renata Bušková, Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Nadávky

Influencerka Nela Slováková (32) si pustila pusu na špacír a vyjádřila se k Agátě Hanychové (37). Pro eXtra.cz uvedla, že Hanychová vystřídala veliké množství mužů a vypadá to, že o ní smýšlí jako o zlatokopce a povětrné osobě. To si těhotná partnerka Jaromíra Soukupa (53) nenechala líbit a na svém Instagramu se ke Slovákové také vyjádřila. Na paškál si však vzala i další influencerku, a to Dominiku Myslivcovou (28). 

Influencerka a podnikatelka Nela Slováková se toho nebojí a v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, co si myslí o těhotné Agátě Hanychové. „Jejímu těhotenství se nesměju. Směju se jí a počtu chlapů, který vystřídala. A přesto se do mě stále naváží. Řekla o mně, že jsem lehká holka. Přitom já měla dva vztahy pomalu po čtyřech letech, ona možná tak čtyři týdny vydrží s jedním. To mi už nedalo než se jí vysmát,“ řekla pro eXtra.cz Nela Slováková.

To si však Hanychová nenechala líbit a v krátkosti se ke Slovákové vyjádřila během živého vstupu na Instagramu. „Pizda. Vůbec se o ní nechci bavit. Tahle holka se do mě pustila a já vůbec nevím proč, asi o ní nikdo nepíše. Řekla, že jsem zlatokopka a lehká žena,“ prozradila Hanychová a dodala, že Slovákové už dále nechce dávat prostor.

Hanychová se vyjádřila i k Myslivcové

Na dotaz od fanouška, co si myslí o influencerce Dominice Myslivcové, odpověděla, že vůbec nic. Nedalo jí to však a v rychlosti se vyjádřila i k jejímu novému postaršímu partnerovi Zdeňku Ch., s nímž se ukázala na veřejnosti a o čemž redakce eXtra.cz psala v tomto článku. „Nový je nic moc, ale lepší než hnusný Charouz,“ zareagovala bez servítek Hanychová.

Reagovala tak na podnikatele a milionáře Antonína Charouze (68), s nímž měla být v minulosti Dominika spojována a který jí měl pořídit i plno drahých dárků včetně auta Mercedes-Benz třídy G. Dominika však tvrdila, že Charouz je pouze jejím manažerem.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy