Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Hanychová si pořádně zavařila. S Dopitou odletěla na dovolenou, Rozárku dala na hlídání. Soukup zuří a je strachy bez sebe

Jaromír Soukup zuří.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/Tomáš Martínek/eXtra.cz/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
vztek

Jaromír Soukup puká vzteky. Jeho ex partnerka Agáta Hanychová společně s Miroslavem Dopitou totiž vyrazila do Paříže. S sebou vzala i svou dceru Miu a syna Kryšpína. Nejmenší dceru Rozárku, kterou má z předešlého vztahu se Soukupem, ovšem nechala doma a jak přiznal mediální magnát pro Blesk, netuší, kde je. Podle informací eXtra.cz nesmí influencerka odcestovat a svěřit dítě do rukou chůvy. Rozárku smí hlídat pouze rodiče či blízká rodina. 

Zatímco Agáta Hanychová září štěstím, Jaromír Soukup pořádně zuří. Jeho bývalá partnerka nyní vyrazila společně se svým manželem Miroslavem Dopitou do Paříže. Starší děti vzali s sebou a nejmenší Rozárku nechali doma. Jak přiznal Soukup deníku Blesk, neměl ani tušení, že jeho někdejší láska někam odcestovala a nemá ponětí, kde by mohla jeho desetiměsíční dcera být.


„Vůbec jsem neměl tušení, že paní Dopitová někam letí! A péče o svěřené dítě se provádí osobně, a ne prostřednictvím chův. Stejně jako dříve, tak i nyní jsem připraven se o svoji dceru postarat a stačilo říct slovo a Rozárka mohla trávit čas se svým otcem. A ne v péči chův a dalších cizích osob,“ přiznal již zmiňovanému deníku. Naposledy se měli společně vidět během týdne při předávání dcery.

Zdá se, že romantický výlet si Agáta za rámeček pravděpodobně nedá. Jak zjistila redakce eXtra.cz, influencerka by neměla při vycestování svěřit Rozárku do rukou chůvy, smí ji hlídat pouze rodiče či nejbližší rodina. Kdo hlídá malou holčičku zatím zůstává velkým otazníkem, naše redakce bývalou modelku kontaktovala, do vydání článku však neodpověděla.

Doporučené video: Rozhovor s čerstvými novomanželi Agátou a Mirkem.


Hanychová na sebe v posledních dnech opět strhla pozornost

Je možné, že Hanychová si chtěla odpočinout od ruchu, který se okolo ní opět rozpoutal. V posledních dnech totiž vyšlo najevo, že v roce 2022 měla řídit pod vlivem alkoholu a následně jí měl být na půl roku odebrán řidičský průkaz. Policie ji měla zastavit v srpnu tohoto roku, tedy v době, kdy byla čerstvě těhotná a nechala ji dýchnout kvůli zjištění, zda v sobě nemá alkohol.Úspěšná influencerka ovšem popírá, že by snad řídila pod vlivem alkoholu, jak svěřila redakci eXtra.cz. „Ano, je pravda, že jsem nadýchala, ale ne proto, že bych byla opilá, ale šlo o selhání alkohol testeru. Tehdy jsem se téměř okamžitě nechala svým tehdejším manažerem odvézt na odběry krve, ze kterých vyplynulo, že nejsem opilá. V krvi jsem měla nula promile alkoholu. Není tak pravda, že bych na testy jela v noci několik hodin po silniční kontrole,“ vysvětlila. Její tvrzení pak dokládá i zpráva soudního znalce, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy