Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hanychová se po týdnu omluvila Margitovi a Čvančarové: Svůj nechutný útok označila za humor, na závěr připojila jízlivý dodatek

Hanychová se chce stáhnout z veřejného života.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 5 fotografií
spor

Trvalo něco přes týden, než Agáta Hanychová (37) dozpytovala své svědomí a na Instagramu se veřejně omluvila za své nevhodné komentáře k "obtloustlé" Jitce Čvančarové (44) a Štefanu Margitovi (66), u nějž pár měsíců po úmrtí manželky Hany Zagorové zpochybnila jeho orientaci. Moderátorčina omluva ale spíš působí jako výsměch než cokoli jiného. Ostatně už za to schytává hejty i na sociálních sítích.

Agáta Hanychová byla vždy prostořekou osobností, avšak nedávno to poněkud přehnala. Ve svém pořadu Holčičky se nejdřív pustila do Štefana Margity, u nějž pár měsíců po úmrtí Hany Zagorové zpochybnila sexuální orientaci. Následně se vyjádřila i k herečce Jitce Čvančarové.

"Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale a proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky. Mně ona připadá úplně příšerná," řekla, jako by se nechumelilo, a schytala za to pořádnou kritiku.

Jitka Čvančarová si vlny zájmu také všimla, avšak na Agátin level se nesnížila. "Přála bych všem dětem na světě, aby měly maminky, na které budou moci být hrdé a ke kterým by mohly vzhlížet tak, jako já celý život vzhlížela ke své mamince a babičce. Obě pro mě byly vzory lidskosti, pokory, skromnosti, kultivovanosti, noblesy a obrovské ženské síly. Tak prosím toto je odpověď," napsala na sociálních sítích s noblesou. Ačkoli svůj text přímo nekonkretizovala, bylo více než jasné, co má na mysli.

Mizerná omluva Agáty Hanychové

I když Agáta vnímala, jak velký rozruch svými komentáři způsobila, dělala jakoby nic. Možná si myslela, že to zkrátka vyšumí, jenže nevyšumělo, a tak se po více než týdnu rozhodla, že se veřejně omluví. Jenže upřímnosti ani úcty se "oběti" jejího "humoru" nedočkaly. Jitka Čvančarová a ani Štefan Margita jí zřejmě nestojí ani za těch pár vteřin, kdy alespoň mohla napsat celé jejich jméno.

"Veřejně se omlouvám JČ a ŠM, mrzí mě, že jsem se jich svým nevydařeným humorem dotkla, a přeju jim hezkou první adventní neděli. Doufám, že moji omluvu přijmou a mě si neodnese 5. prosince čert," uvedla na svém Instagramu. Toho si hned všimli lidé na sociálních sítích a mnozí ji obratem za to zkritizovali. Podle nich totiž text působí jako omluva se vztyčeným prostředníčkem za zády.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy