Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hanychová prohlásila, že Mia je šereda, a pořádně to schytala: Jsi hloupá koza, zuří lidé

Hanychová prohlásila, že Mia je šereda, a pořádně to schytala: Jsi hloupá koza, zuří lidé
Zdroj: Profimedia.cz / foto Martin Procházka eXtra.cz / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
reakce
Bývalá modelka, influencerka a matka dvou dětí Agáta Hanychová (35) se nedávno v rozhovoru pro eXtra.cz rozpovídala o mnoha věcech včetně dcery Mii, o které prohlásila, že je po otci Jakubu Prachařovi (37) sice herecky nadaná, ale také není moc hezká, a že doufá, že z toho holka vyroste. Svým výrokem vyvolala vlnu reakcí, lidé jsou z jejího výroku především znechucení a dceru Miu litují, a to i kvůli psychickým důsledkům, které si z její výpovědi může v době dospívání odnést.

Agáta Hanychová (35) patří mezi profesionální celebrity, kterým hvězda stále nepohasíná. Z modelky se stala zejména influencerka a na svých sociálních sítích má více než dvě stě tisíc fanoušků, jež zásobuje momenty ze svého života.

Ze dvou ztroskotaných vztahů má dvě děti, a to syna Kryšpína a dceru Miu, kterou má s hercem Jakubem Prachařem (37), s nímž se loni rozvedla.

Agáta o své dceři

Agáta se nedávno v rozhovoru pro eXtra.cz rozpovídala o svém pestrém životě, který už snad nikoho nepřekvapí. Čtenáře ale velmi překvapila odpověď, kterou Agáta mířila na svou dceru Miu. "Co má hezkého po Jakubovi?" zeptala se moderátorka Eva Decastelo (42) a Agáta se s kontroverzní odpovědí o svém dítěti příliš nepárala. "Hele, já myslím, že ten talent. Jako určitě ten hereckej talent má po něm, protože po mně ho mít nemůže. Ne, bohužel vypadá jako on a já doufám, že z toho ona… Protože u těch chlapů je to hezký, ale když holka vypadá jako kluk, tak to není úplně hezký, ale já doufám, že z toho vyroste," načež Decastelo reagovala, že je Mia velmi rozkošná, ale Agáta dala svou odpovědí jasně najevo, že je Mia zkrátka "ošklivá". "Rozkošná nebo zvláštní můžeš říct. To se vždycky říká o ošklivých holkách, že jsou zvláštní. Víš, ona není hezká, ona je zvláštní. Takže Mia je zvláštní, ale já doufám, že bude hezká, až bude starší," dodala.

Lidé jsou znechucení

Výrok Agáty o Mie vyvolal vlnu negativních reakcí. Lidé nechápou, jak tohle jako matka může o své dceři říci, i kvůli faktu, že důsledky takové odpovědi mohou mít velmi nešťastnou dohru v době, kdy bude Mia ve věku dospívání. "Tohle, co pouští přes média, tahle "moudra", mohou té holčičce psychicky ublížit na celý život. Takhle ji ocejchuje vlastní matka. Je to koza...Agáta. Snad bude malá chytrá a sympatická po Jakubovi," reagují lidé.

""Super" máma říká, že dcera není moc hezká, že je po tatínkovi a snad z toho vyroste. Když nevyroste, tak se zase tolik toho neděje, horší by bylo, kdyby podědila tu hloupost a sebestřednost po mamince."

"Necitlivá a hloupá. Některé, co nemohou mít děti, by byly štastné, že mají zdravé dítě, a vynášely by ho do nebes. A ona si dovolí tohle říct o své dcerce, byť třeba v nadsázce. Jsou mantinely, přes které se prostě nejde," dodávají další.

"Kdyby tě, Agáto, umyli a nepracovali by s tebou vizážisté, dalo by se říci, že dcera bude "hezká" také po mámě. Ale snad bude mít štěstí a nebude po mámě "chytrá"!"

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy