Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Agáta Hanychová pálí ostrými: Nechutný útok na orientaci Štefana Margity

Agáta Hanychová: Nechutný útok na Štefana Margitu
Zdroj: Profimedia/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Trapas

Agáta Hanychová ve svém pořadu Holčičky, který moderuje na TV Barrandov, pálí do známých osobností českého showbyznysu, a i když dost často míří od boku, umí zasadit téměř smrtelnou ránu. Tentokrát se po vzoru partnera Jaromíra Soukupa pustila do operního pěvce a vdovce po zesnulé zpěvačce Haně Zagorové Štefana Margity. S novinářkou, kterou si pozvala, otevřeně rozebírala hudebníkovu orientaci. 

Pořádný přešlap Agáty

Že si influencerka a partnerka majitele TV Barradov Jaromíra Soukupa nebere servítky, je obecně známo. Tentokrát to ale Agáta Hanychová, která momentálně čeká svého třetího potomka, pěkně přehnala. Ve svém pořadu Holčičky, kam si tentokrát do dvojice pozvala svou kamarádku novinářku, jí opět jela pusa rychleji než přemýšlení.

"Zmatky okolo pohřbu Hany Zagorové... Hanička, ta vždycky prodávala," zamyslela se Agáta. "Ale tak ta má taky životní příběh, celý život žila s homosexuálem," prohlásila prostořeká moderátorka. "Jo? To se může takhle veřejně říkat?" zeptala se jí novinářka. "On si snad ještě někdo myslí, že je Margita hetero?" odpověděla jí otázkou Hanychová a její kamarádka ji pak upozornila, že ani operní pěvec, ani jeho milovaná choť nikdy nic takového nepřiznali veřejně.

Zato bylo vždy zřejmé, že se velice milovali, strávili spolu krásných třicet let, platili za jeden z vůbec nejstabilnějších párů českého showbyznysu a byli spolu až do posledních Hančiných okamžiků, kdy ji zdrcený Štefan držel na smrtelné posteli za ruku.

"Chceš mi říct, že Štefan Margita je heterosexuál? Jsi s ním někdy něco měla?" nedala si ale pokoj Agáta a tlačila kamarádku do kouta. "Měla bys to jako bulvární novinářka vědět," apelovala na ni. "Já si myslím, že ne," podlehla nakonec jejímu tlaku blondýnka. "Ale nikdy to o sobě ten člověk neřekl. To, co si myslím já a ostatní, to je jedno, že jo," dodala rychlostí blesku.

Hanychová je prý bez viny

Redakce eXtra.cz neváhala a ihned po odvysílání pořadu Agátu kontaktovala, jestli by do celé záležitosti vnesla trochu světla a uvedla, proč se pustila zrovna do vdovce po zpěvačce Haně Zagorové. "To mělo být vše vystřižené. Já jsem tuto verzi neschválila. To jde za dramaturgií," odpověděla nám v SMS Hanychová.


"Bylo to řečeno ve vtipu a mělo to být vystřižené, bohužel na dramaturga se nedá spolehnout," dušovala se influencerka v odpovědi na dotaz, zdali díl náhodou neschválil Jaromír Soukup, který se v minulosti do Štefana Margity také dost nevhodně navezl.

Přestože slova o sexuální orientaci slavného operního pěvce zazněla z Agátiných úst, těhotná influencerka si stále vede svou, že finální znění pořadu neschválila, a tudíž je z obliga. Chyba prý prostě není na její straně.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy