Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hanychová otevřeně o vztahu se Soukupem: Řeknu vám, proč se nejčastěji hádáme

+ Další 4 fotografie

Agáta Hanychová (37) má za sebou jedno z nejkrásnějších lét, které prožila se svým partnerem Jaromírem Soukupem (53). Avšak všechno jednou končí a i Agáta s Mírou se museli vrátit ze zahraničí zpátky do Česka, kde mají rodinu i pracovní povinnosti. Redakce eXtra.cz se setkala s Agátou Hanychovou na rooftopu v Duplexu, kde nám poskytla otevřenou zpověď nejen o své nové lásce, ale také o plánech do budoucna. S jakou jedinou věcí má pár ve společném soužití problém a čím Agátu mediální magnát skutečně zaujal? 

Agáta Hanychová je zpátky v Česku. Po dvou měsících, které trávila s Jaromírem Soukupem ve Španělsku nebo i v New Yorku, se objevila na společenské události v centru Prahy a potvrdila nám, že skutečně prožila jedno z nejkrásnějších lét svého života.

"Mám z toho husí kůži, ano, opravdu jsem měla jedno z nejhezčích lét. Užila jsem si ho na pláži s celou rodinou a bylo to skvělé. S Jaromírem jsme spolu žili nonstop každý den, což by mnohým po tak krátkém vztahu přišlo nemožné. Byli jsme tam i se svými rodinami a bylo to krásné," svěřila se Agáta pro eXtra.cz se slovy, že si velmi sedla i s Jaromírovými dětmi.

Jeden problém v ráji je. A v čem je Soukup lepší?

Přesto je jedna věc, která jim ve společném soužití dělá neplechu. "Máme jediný problém. Když umývám nádobí, já nechávám houbičku ve dřezu, ale Jaromír ji dává na dřez. To je náš největší problém. Všechno dělá líp než já, dokonce i to nádobí umývá líp než já. Tak jsem se rozhodla, že to asi nechám na něm (smích). Navíc i skvěle vaří a jsem ráda, že nemusím dělat pořád to stejné dokola a naučím se od něj i něco nového."

Když se vztah Agáty a Jaromíra provalil, fanynky se jí ptaly, co ji na mediálním magnátovi upoutalo. Během svého živého vysílání na Instagramu zavtipkovala, že se jí líbily jeho nohy. Avšak ona skutečná pověstná jiskra přeskočila v jiném ohledu.

"Je velmi vtipný, na cokoli se ho zeptám, on mi odpoví a nevymýšlí si. Spousty mých ex si vymýšlelo chytré odpovědi, ale on je opravdu ví."

Možná ani sama Agáta by dříve nevěřila, že bude její láskou šéf TV Barrandov Jaromír Soukup. Není se čemu divit, že odhalení jejich vztahu vzbudilo velký poprask a dokonce i výsměch. Jak se s kritikou zvládli popasovat?

"Na začátku jsem měla vypnuté komentáře pod fotkami, asi týden. Teď už je mám normálně zapnuté, nic nemažu a všichni jsou z nás nadšení. Jsem ráda, že nás ve finále přijali a mají nás rádi."

Detaily nového projektu. Název prosadila Agáta

Ač je pár už zpátky v Česku, kde spolu netráví tolik času jako v zahraničí, stále si budou téměř každý den nablízku, a to i přes nový projekt s názvem Agáta Jaromíra Soukupa, který vzniká na TV Barrandov. Tento název je už pevně daný, ač se mohlo na první pohled zdát, že jde o vtip.

"Tento název jsem zaslechla, všimla jsem si, že nám tak lidé říkají. A tak jsem si i tento název prosadila. Říkám, že jestli máme mít show, tak se bude jmenovat takhle."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy