Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Královna rozchodů Agáta Hanychová. Své fanynky učí, jak se smířit s krachem vztahu. Ještě na tom vydělá

Agáta byla jako ve svém živlu.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 6 fotografií
Byznys

Že k Agátě Hanychové už tak nějak patří rozchody, si, zdá se, zvykla i sama bývalá modelka. Té totiž nedávno krachnul vztah s Jaromírem Soukupem, o němž si celá řada jejích fanynek myslela, že právě on je její osudovou láskou, na kterou tak dlouho čekala. Ostatně v to doufala i sama Hanychová, jenže jí opět nebylo přáno. Ta to ale bere s nadhledem a s rozchody si rozjela byznys, jak je patrné z jejího příspěvku na Instagramu.

Málokdo má takovou zkušenost s rozchody, jako Agáta Hanychová. Oblíbené influencerce krachnul každý vztah, přičemž naposledy tomu tak bylo s Jaromírem Soukupem. Leckdo by řekl, že by sama mohla radit, jak se s neúspěšnou láskou vypořádat. A to se také stalo, i když trošku jinak.

Hanychová totiž na svém Instagramu v placené spolupráci láká na knihu Rozchod a následně kurz, který má ženám po krachu vztahu dodat sebevědomí. "Pokud chcete být sebevědomé, tak do toho jděte. Já tam jdu taky," láká influencerka ve videu na Instagramu, přičemž ke kurzu přidala i slevu. Jak se tedy zdá, rozchod se Soukupem bere sama s nadsázkou a příhodně toho využila pro posílení svého byznysu.

Vztahy jí nejsou souzené

První muž, se kterým Agáta zplodila potomka, byl hokejista Miroslav Dopita. S ním se poznala v roce 2010 a rok na to se jim narodil syn Kryšpín, který svého otce rozhodně nezapře. Nicméně za další rok padla obvinění z nevěry a pár se rozpadl. Dnes ale mezi sebou mají přátelský vztah.

V roce 2013 se vdala za svého celoživotního kamaráda, herce Jakuba Prachaře. O čtyři roky později se jim narodila dcera Mia. Definitivní konec jejich manželství přišel v roce 2020. Poté měla Agáta několik nešťastných vztahů, než potkala Jaromíra Soukupa. S ním to vypadalo nadějně, hlavně podle jejích fanoušků. Ti měli Soukupa za její osudovou lásku. Bohužel i tento vztah skončil rozchodem.

Nyní si krásná brunetka užívá života jako už dlouho ne. Nedávno zapařila na večírku v nové pobočce L´Osteria, kde toho byla redakce eXtra.cz svědkem.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy