Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Hanychová a Soukup vrkají jak puberťáci: Srdíčka na letišti a romantika na pláži

Soukup a Hanychová jsou spolu ve Španělsku.
Zdroj: Herminapress, Se souhlasem A. Hanychové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Shledání

Agáta Hanychová (37) už tráví čas s Jaromírem Soukupem (53) ve Španělsku, jak prozradila na svých sociálních sítích. Na svého milého čekala Agáta na letišti s balónky ve tvaru srdíček, což je gesto, které by měl udělat spíše muž, ale co už. Soukup mezitím přivezl své partnerce magazín Exkluziv, který spadá pod jeho vydavatelství. 

Influencerka Agáta Hanychová se konečně shledala se svým novým objevem Jaromírem Soukupem, a to ve Španělsku. Přiletěla tam z Francie, kde trávila dovolenou s kamarádkami.

Na svůj Instagram přidala sérii videí a fotografií, na nichž zdokumentovala svou cestu, a jedno video ukazuje, jak na Soukupa čekala na letišti. V ruce držela balónky ve tvaru srdíček a z jejího úsměvu bylo jasně poznat, jak se na něj těší. Zatímco ona mu darovala balónky, soudě dle Instagramu jí Soukup přinesl magazín Exkluziv, na kterém jsou oba dva na obálce.

Romantika na pláži

Magazín totiž spadá pod Empresa Media, což je vydavatelství patřící Soukupovi. ​Z připravovaného čísla Agáta už v předchozích dnech sdílela své velmi sexy fotky, vztah se starším pánem jí zřejmě prospívá.

Následně přidala Hanychová video z pláže, na němž jsou vidět jejich stíny. Je tak jasné, že si ti dva užívají velmi romantické dny.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy