Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Hanychová a Soukup neztrácí čas: První pusa, romantická dovolená a seznamovačka s rodinou. Vše za 14 dní

Agáta Hanychová seznámila děti a maminku s jejím novým objevem, Jaromírem Soukupem.
Zdroj: Se souhlasem A. Hanychové/Sedmička, koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Seznámení

Agáta Hanychová (37) na to jde pořádně zhurta. Po provalení vztahu Agáty s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53) se ti dva odebrali do španělské Marbelly, kde si užívali ničím nerušenou dovolenou. Agáta však hned udělala další důležitý krok, a to ten, že seznámila své děti Kryšpína a Miu s „novým tatínkem.“ Děti totiž přijely do Marbelly za Hanychovou společně s Veronikou Žilkovou (60), jak odhalila sama modelka na sociálních sítích.

Influencerka Agáta Hanychová je společně s Jaromírem Soukupem ve španělské Marbelle, kde tráví dovolenou. Jsou spolu sice velmi krátce, ale Agáta učinila kromě společné dovolené další důležitý krok. Ten je však možná až příliš rychlý.

Do Španělska za nimi totiž přicestovaly její matka Veronika Žilková a Agátiny děti Kryšpín s Miou. Hanychová tak nejen, že Soukupovi představila svou maminku Veroniku Žilkovou, ale také rovnou její dvě děti. Kryšpína má s fotbalistou Mirkem Dopitou a Miu s bývalým mužem Jakubem Prachařem.

Přijely děti

„Tak a je to tady, přijeli dva největší miláčkové,“ okomentovala Hanychová video na sociálních sítích, na němž jsou vidět Kryšpín a Mia, jak si hrají u moře. V následujícím postu už přidala Hanychová snímek se svou mámou, taktéž na pláži.

Modelka a šéf TV Barrandov jsou spolu velmi krátce. První informaci o jejich možném vztahu sdílela redakce eXtra.cz v pátek 17. června, a to po pár týdnech trvající známosti. Přesto se rozhodli pro společnou dovolenou velmi brzy a rovnou vyrazili do luxusní nemovitosti Jaromíra Soukupa, kterou vlastní ve Španělsku.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy