Sámer Issa (30), ať už ho máte v oblibě, nebo ne, má profláknutý obličej. A to nepopřete.

Nepřehlédnete ho. Nikdy a nikde. Sám jednou přiznal pro eXtra.cz, že za jeho věčným nošením kapucí a kšiltovek stojí často i nechuť být poznán na ulici, v obchodě či baru. Hana, která se kolem něj dva roky motala, si tak velmi rychle a ráda zvykla na to, že kam tento pár přijde, tam se mu dostane pozornosti.

Jenže holka si nevšimla, že ona sama osobně nikoho nezajímá. Ani její „zpěv“, ani její šílené outfity, kterými se na sebe pokusila za každou cenu upoutat pozornost. Dokonce i to, že se vysvlékla v solárku a nechala se nafotit nahá, nepomohlo. Prostě tam, kde nebyl její ex Issa, tam si o ni nikdo neopřel ani kolo.

Issa odletěl makat do amerických nahrávacích studií a Hanu tady nechal s tím, že už ji naučil dost, ať si poradí. A tak se Hana začala činit.

Na Facebooku se zarputile chová jako celebrita. Sdílí články o sobě z médií, které čte dohromady pět lidí (rodiče redaktora, babička a dva jeho nejlepší kámoši), nechává se nafotit ve smyslných pózách á la mám na to, ale vypadá u toho jak lehká děva. No a když se zadaří, tak dá na Facebook nějaký svůj pěvecký počin. Dál už to necháme zhodnotit vás.