Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hannibal Lecter je zpět! Proč si na něj ale hraje Nela Slováková?

Nela se toho fakt nebojí!
Zdroj: Facebook.com / youtube.com
+ Další fotografie
Naše milá brněnská zpravodajka Nela Slováková má smysl pro humor a na Facebook nedává jen vykozené fotky v bikinkách. Teď se nám pochlubila, že musí nosit speciální kryty.

Brněnská zpravodajka Nela Slováková (25) má za sebou náročnou operaci. Když chce být dokonalá, tak pro to musí něco udělat, a tak šla pod kudlu. Nyní bude mít luxusní nosánek a na Facebooku se pochlubila fotkou, kterou by každá kráska nepostovala. Nela sice vypadá jako psychopat Hannibal, ale nakonec ten výsledek bude stát za tu bolest.

„Se svým nosem jsem spokojená, až na jeho špičku, kterou jsem bohužel zdědila po taťkovi. Když se usměju, mám pocit, že z profilu můj nos vypadá jako ten Pinocchiův. Nejsem zastáncem přehnaných plastických operací, ale pokud je člověk na svém těle s čímkoliv nespokojený, nevidím jediný důvod, proč by neměl jít na plastickou operaci či úpravu,“ sdělila sebevědomá Nela.

My si tedy myslíme, že už dnes je to jasně největší kočička ve vísce jménem Brno, ale Nela slibuje, že až bandáž sundá, teprve pak uvidíme nebeskou krásu.

Související články

Další články