Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hanku Mašlíkovou s kolegou vyhodili z Novy: Dík za šanci holce z Krupky, říká

Ve snídani s Novou skončili
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
Moderátoři Snídaně s Novou Hana Mašlíková provdaná Reinders (36) a Petr Říbal (32) skončili. Rozhodlo tak vedení televize.

Hanka Mašlíková odchod potvrdila a vysvětlila na svém Facebooku. „Černý Petr padne za život asi na každého z nás. Tento týden jsme si s Péťou odvysílali poslední Snídani s Novu. Že končíme jsme už nějakou dobu věděli, takže se nekonají žádná dramata, byli jsme na to připraveni a smířeni,“ napsala vnadná moderátorka.

„TV Nova budu vždycky moc vděčná za to, že před téměř pěti lety dali šanci, moderátorsky naprosto nezkušené holce z Krupky, a ukázali jí tím novou cestu. Nikdy předtím by mě nenapadlo, že mě moderování bude tak bavit a hlavně, že se z reportérky stane nakonec i moderátorka pořadu Snídaně s Novou. Byly to krásné 4 roky. Mrzí mě, že jsem přišla o práci, kterou jsem tak milovala a zároveň mi umožňovala být maximum času se svým ročním synem,“ napsala Hanka, která ale nevěší hlavu a těší se na nové výzvy.

Pod dvojicí se už nějakou dobu houpala židle po průšvihu Petra Říbala, který se v březnu vyznamenal tím, že se smál dětem, které uhořely v ruském supermarketu. Nova už tehdy dvojici na nějakou dobu stáhla z obrazovky, nyní tak učinila natrvalo.

Související články

Další články