Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hanka Zagorová slaví 74: Na své narozeniny se ozvala z nemocnice a poslala vzkaz

Hanka Zagorová slaví 74: Na své narozeniny se ozvala z nemocnice a poslala vzkaz
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
výročí
O zpěvačce Haně Zagorové se v posledních dnech mluví v souvislosti s její hospitalizací v nemocnici v důsledku nákazy koronavirem. Národem milovaná Hanička Písnička, která 6. září slaví 74. narozeniny, si bude muset na oslavu bohužel nějaký čas počkat. Hanka ale neztrácí optimismus a ozvala se z nemocnice.

I když osobně jí její nejbližší popřát k narozeninám aktuálně nemohou, spousta z nich a řada dalších, oblíbené zpěvačce posílají gratulace na dálku. V nich se zřejmě, ještě daleko víc než obvykle, objevuje přání pevného zdraví. To teď Hana Zagorová potřebuje ze všeho nejvíc. Zpěvačka si zájmu veřejnosti váží a poslala vzkaz.

"Ahojka, moc vám všem děkuji za slova podpory a přání k narozeninám. Udělali jste mi velikánskou radost i tím, že se dnes vyprodala za 15 minut hned půlka Lucerny, no to je teda něco. Také na vás myslím a těším se na vás. Hanka,“ napsala zpěvačka na svůj Facebook z nemocnice.

Stav zpěvačky se prý zlepšuje

Na zpěvačku doma čeká manžel Štefan Margita, kterému také vyšel pozitivní test na covid- 19. U něho ale není průběh tak vážný, a proto mu bylo doporučeno domácí léčení. Ačkoliv je Hana Zagorová v nemocnici kvůli vysokým horečkám, Margita veřejnost ubezpečil, že se její stav zlepšuje.

Devítinásobná zlatá slavice sice své narozeniny proleží v nemocnici, optimismus ale zjevně neztrácí, a to je dobře.

Pro Hanku Zagorovou i Štefana Margitu nepatří rok 2020 k těm nejšťastnějším. Kvůli nařízené karanténě museli na jaře zrušit několik vystoupení u nás i v zahraničí. Doufejme však, že nebudou muset zrušit i společné podzimní turné. Pro zpěvačku, která zpívá už 50 let a svou práci miluje, bude postavení se před publikum jistě tím největším dárkem. Hance i Štefanovi přejeme brzké uzdravení!

Těší se na shledání s fanoušky

To, že jsou nakažení koronavirem, oznámili v pátek na sociální síti. S příslibem, že se s fanoušky brzy uvidí, popsali aktuální situaci. "Naši milí, nechtěli jsme vás zatěžovat našimi starostmi. Ano, oběma nám vyšly pozitivní testy na covid. Ať se to nemusíte dovídat z různých nafouklých spekulací. Štefan je v domácí karanténě s lehkým průběhem a Hanka z důvodu vysokých teplot v nemocnici," stojí v prohlášení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy