Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hanka Zagorová definitivně zvítězila nad covidem: Ukázala první foto po negativních testech

Hanka Zagorová definitivně zvítězila nad covidem: Ukázala první foto po negativních testech
Zdroj: archiv Hana Zagorová
+ Dalších 6 fotografií
Dobrá zpráva
Zpěvačka Hana Zagorová (74) uvědomila fanoušky, že se definitivně vyléčila z koronaviru. Zákeřné nemoci covid-19 se jí podařilo zbavit po třech týdnech od potvrzení nákazy. Protože Hanku dlouhé roky doprovází komplikace s krví, průběh koronaviru měla o něco složitější než její manžel Štefan Margita (64).

Když se poprvé objevila informace, že má Hana Zagorová koronavirus, fanoušci se obávali nejhoršího. Covid-19 mohou někteří prodělat, aniž by měli nějaké příznaky či vážnější komplikace. Jenže virus může představovat hrozbu pro lidi, kteří trpí i nějakou jinou závažnější nemocí. A přesně to je případ Zagorové, kterou několik let trápí porucha krvetvorby.

Vyléčila se

Oblíbená zpěvačka, často přezdívaná Hanička Písnička, skončila v důsledku koronaviru v nemocnici. Měla vysoké horečky, které u ní vyvolala nákaza nemocí covid-19. Naštěstí se nepříznivý zdravotní stav Zagorové podařilo dostat pod kontrolu a nyní je už v pohodlí domova se svým manželem Štefanem Margitou

Ve čtvrtek Hanka fanouškům přinesla skvělé zprávy. Po třech týdnech zápasení s koronavirem se konečně vyléčila. "Huráááá, huráááá, tak jsem už i já zdravá a negativní," napsala Zagorová. Zároveň varovala, že koronavirus není žádná lehká chřipečka. "Dejte na sebe pozor, protože je to mrcha zákeřná," upozornila.

Mimo to také informovala, že se vrací zpět do sedla a práce se už nemůže dočkat. "Strašně se těším mezi lidi, 6. 10. točíme se Štefanem u pana Krause a 7. 10. se pořad vysílá. Jak se máte vy? Musíme to vydržet, prostě - Jinak to nejde. Myslím na vás a těším se na vás. Vaše Hanka," zakončila Zagorová. K radostné novince přidala rovnou několik fotek s manželem, na které se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy