Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hanka Reinders otevřeně: Po odluce s Andrém se vyrojili supi. Kroužili nade mnou jak nad mršinou

Hana Reinders Mašlíková byla krásná.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
rozhovor

Česká moderátorka, bývalá modelka a influencerka Hana Reinders (38), za svobodna Mašlíková, si loni prošla velmi složitým obdobím. Nejen že i ji zasáhla pandemie koronaviru, ale musela se vypořádat s manželskou krizí. Jak jsou na tom s manželem Andrém nyní a na čem teď Hanka pracuje? To a další prozradila moderátorka v rozhovoru pro eXtra.cz.

Už je to rok, co je tu s námi koronavirus. Jak současnou situaci zvládáte?

Pro mě to byl nejhorší šok, právě loni, když všechno zavřeli. Nikdo nic takového nečekal. Je to sice hrozný, když to řeknu, ale podle mě si většina z nás už zvykla žít v tomto stavu. Samozřejmě se však těším, až se pomalu začne rozvolňovat.

Našla jste si během pandemie nějaký koníček?

No, je vtipný, že jsem si vlastně znovu po letech pořídila koně. Jde o fríského hřebce Danteho, kterému teď budou čtyři. Vrátila jsem se tak ke své vášni od dětství. Je to takový můj psychoterapeut. A jakákoli vyjížďka či návštěva je fantastická. A tento týden jsem se ještě vrátila k dočasné péči o týrané pejsky a chlupáče z množíren. Takže máme doma zrovna jezevčici, které hledáme domov.

A jak to teď máte s prací?

Spoustu let jsem snila o tom mít vlastní sportovní značku a teď jsem to zrealizovala. Je to teď tak měsíc před spuštěním. V kolekci, která je vyrobena v Česku z tuzemských látek, budu mít vlastní legíny, topy a podprsenky. Chci, aby to bylo rodinné, nestojím o nic masového.Jak už kolekce napovídá, patříte mezi sportovní nadšence. Dá se podle vás udržet v kondici i bez tvrdé dřiny?

Základem všeho je zdravé stravování, pravidelnost a výběr správných a kvalitních potravin. To je podle mě kámen úrazu všech, kteří drží diety. Co se týče jídla, není na škodu si někdy i dopřát, myslím si, že není cestou odpírat si úplně cukry a tuky. Já jím všechno, ale pohyb je taky důležitý, aby tělo nějakým způsobem to, co do něj dáme, také vydalo.

Jste maminkou čtyřletého Andrease. Chtěla byste mít i další dítě?

Přiznám se, že jsem vždycky plánovala mít jedno dítě, a myslím, že už u toho zůstanu. V květnu mi bude 39 let. Vím, že teď je sice trend mít dítě i v pozdějším věku, já to neodsuzuji, ale už se na druhé dítě necítím. Spíš se chci hrozně moc věnovat Andreáskovi a dát mu maximum. Nemyslím si, že mít jedináčka je něco, co by dítěti ubližovalo. Manžel je taky koneckonců jedináček. Když jsme se o tom bavili, tak říkal, že to nikdy nějak nevnímal, že nemá sourozence.

Pro některé matky je zvláštní mít jen jedno dítě...

Hodně matek vás za tohle odsoudí, že jste sobec. Podle mě je lepší mít s rozumem jedno dítě, než když si jich lidi nasekaj deset a nestarají se o ně. Kdybych měla Andreáska třeba ve třiceti, tak by dvě děti asi byly. Ale tím, že se narodil, když mi bylo 35 a nechtěla jsem dětičky hned za sebou, tak to osud zařídil takhle.

Někdy vás ostatní matky na Instagramu poučují, jak máte své dítě vychovávat a kolik by mělo mít hraček. Jak se k takovým připomínkám stavíte?

Když budou chtít psa bíti, hůl si najdou. Vždycky se najdou matky, které vám něco vytknou, ať už jde o výchovu, nebo o to, co dítěti dáváte, nebo nedáváte. Kdyby ty hračky neměl, tak jsem špatná matka, když jich má moc, tak taky. Lidi si musí uvědomit, že my máme spoustu těch věcí formou spolupráce, že řadu z nich Andreásek dostává. A co bych byla za matku, kdybych to odmítala, když to tomu dítěti mohu dopřát.Současným kontroverzním tématem tykajícím se matek je nyní kojení na veřejnosti. Jak se k tomu stavíte vy?

Je to přirozená věc, o tom žádná. Určitě není důvod se za to stydět, ale zase si myslím, že je to tak intimní a choulostivá věc, že bych to veřejně nepostovala. Neodsuzuju matky, které to dělají, ale já bych do toho nešla. Je to pro mě osobní věc.

S Andrém jste si prošli krizí. Jak je to teď mezi vámi? Našli jste si cestu, jak spolu vyjít kvůli synovi?

Zrovna jste nás zastihli při společné procházce. Ač to mezi námi nedopadlo, tak se snažíme být hlavně rodiči a vycházet si vstříc. Doufám, že to udržíme, co nejdéle to půjde, nebo navždy. Víkendy se snažíme trávit spolu už kvůli tomu, že Andreas chce být s maminkou i s tatínkem dohromady. Uvidíme, jak to půjde do budoucna.

Je teď na obzoru nějaký muž?

Ne, ne. Samozřejmě je kolem mě spousta nových lidí. Když vyplavalo na povrch, že s manželemnejsme spolu, tak se kolem vyrojilo strašně moc supů, kteří nade mnou kroužili jak nad mršinou. Nemůžu si stěžovat o zájem, ale na prvním místě je pro mě syn. Takže nový partner bude muset milovat nejen mě, ale i jeho. Jinak u mě nebude mít šanci.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy