Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hanka Mašlíková se raduje, že má konečně zadek: Jako modelce mi záda pokračovala na nohy

Hanka Mašlíková na své postavě posledních letech velmi zapracovala.
Zdroj: Herminapress / se souhlasem Hana Mašlíková / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
zdraví

Hanka Mašlíková (39) po ročním odloučení si užívá opět krásné rodinné chvíle s manželem André Reindersem (40) a jejich synkem Andreáskem na dovolené v Ománu. Bývalá modelka v posledních letech propadla pravidelnému cvičení a je to znát. V bikinách se na sociálních sítích pochlubila ohromně vypracovaným zadečkem, na který je podle svých slov náležitě pyšná, a my se tomu nedivíme.

"Jako modelka jsem neměla žádný zadek, vlastně mi záda pokračovala na nohy. Ani nevíte, jak jsem šťastná a pyšná zároveň, že se mi tu mojí prďku ve 40 letech podařilo zakulatit. Díky cvičení s většími vahami mám konečně zadek," napsala bývalá modelka Hanka Mašlíková ke snímku, na kterém vyniká nejen její vypracovaný zadek, ale i záda, ruce a nohy. Podle svých příspěvků se cvičení nevyhýbá ani na dovolené a pravidelně využívá i hotelovou posilovnu, kam nechodí za trest, ale naopak nabrat sílu a vyplavit endorfiny.

Pod fotografií se ihned sešlo několik Hančiných příznivkyň, které by pro její zadek doslova vraždily. "Jak se říká: ženská bez prdele je jako týden bez neděle. Vypadáte naprosto fantasticky." Svůj komentář zanechala pod příspěvkem i herečka Mahulena Bočanová. "Jste často na pláži sami, že," uvedla úsměvně.

Do Ománu vyrazila Hanka se svým manželem, MMA trenérem André Reindersem a jejich synem Andreáskem. Při prvním pohledu na tuhle rodinu si kolemjdoucí zajisté pouze neříkají, jak šťastně rodinka vypadá, ale určitě si nemohli nevšimnout, jak z páru zdravý životní styl přímo čiší.

Hanka a André se k sobě vrátili po ročním manželském odloučení. Oficiální návrat ohlásili během vánočních svátků, opětovný start jejich vztahu je jako sluncem zalitý a fanoušci jim lásku velmi přejí. "Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že v dnešní době neustálých hejtů na sociálních sítích tady mám tolik přejících a dobrosrdečných lidí, kteří mají upřímnou radost z cizího štěstí nebo úspěchu. Vážím si takových lidí a přeji si, aby se vám to dobro, které mi tady dáváte, stonásobně vrátilo," napsala dojatá Hanka k jedné z rodinných fotografií.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy