Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hanka Mašlíková o krizi a otci Andrease: S panem Reindersem žijeme pod jednou střechou, ale...

Hanka Mašlíková o krizi a otci Andrease: S panem Reindersem žijeme pod jednou střechou, ale...
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
VYJÁDŘENÍ
Manželství moderátorky a exmodelky Hany Reinders (38) , rozené Mašlíkové, s Andrém Reindersem (39) v létě začalo procházet hlubokou krizí. Manželé spolu sice dál žijí pod jednou střechou, Hana ale nevědomky dala najevo, že to asi žádný zázrak není.

Hanu Reinders soužití s Andrém pobavilo

Haně bouchly saze poté, co si její manžel André Reinders v létě dal pracovní schůzku v hampejzu. Prý šlo o vyvrcholení dlouhodobých neřešených problémů. Už se situace uklidnila?

„Moc se mi o tom nechce mluvit. Nějakým způsobem žijeme spolu pod jednou střechou,“ řekla eXtra.cz Hana Reinders (38) a asi samovolně hned přidala uchichtnutí, které na redaktora působilo tak, jako by si myslela, že to mezi ní a manželem ve skutečnosti dál není moc valné.

Měla jsem držet ústa, míní

„Staráme se o syna a co bude nebo ne, to teprve uvidíme. Snažíme se, aby naše problémy nezasahovaly do výchovy syna. Naše situace je samozřejmě složitá. Je pravda, že když mi v srpnu bouchly saze, bylo to asi trochu zbytečné, ale v tu chvíli jsem to tak cítila. Bylo to vyvrcholení dlouhodobých problémů. Mohla jsem držet ústa, ale člověk zkrátka někdy zavolá o pomoc,“ dodala Hanka.

Kdyby teď sázkové kanceláře vypsaly kurzy na to, zda manželství bývalé hvězdy Snídaně s Novou bude existovat i za rok, nejspíš bychom nevěděli, na jakou možnost raději dát peníze…

Související články

Další články