Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hanka Mašlíková je připravená projít peklem: Tohle si nadělila ke čtyřicátinám

Hanka Mašlíková si ke kulatým narozeninám nadělí soutěž bikini fitness.
Zdroj: se souhlasem Hana Mašlíková
+ Dalších 6 fotografií
tělo

Hanka Mašlíková (39) si ke svým 40. narozeninám nadělila ohromný dárek. Milovnice fitness a zdravého životního stylu se pustila do přípravy na soutěž v bikini fitness. Na Instagramu ohlásila, že je před ní velmi nelehká cesta, plná odříkání a dřiny. Také prozradila, kdo jí tenhle nápad vtloukl do hlavy. Manžel André to nebyl.

Modelka a poslední dobou influencerka Hanka Mašlíková, která se na svých sociálních sítích snaží bavit a motivovat, prozradila, jaký dárek si nadělí ke svým kulatým narozeninám. A že je to opravdu výzva!

"A je to venku. Ke svým 40.narozeninám, které budu mít 18.5.2022, jsem si místo dárku nadělila výzvu. Výzvu v podobě soutěže Mr. Universe - kategorie bikini fitness, která se koná dva dny po mých narozeninách," oznámila Hanka na sociálních sítích se slovy, že již zahájila přípravu, která bude doslova pekelná.

"Je přede mnou nelehká cesta, ale jsem připravená projít se svým trenérem Martinem Svobodou peklem. Martin je důvod, proč jsem o tom začala přemýšlet, protože pod jeho skvělým vedením jsem se dostala do své životní formy. Za rok se mnou dokázal neskutečné věci, posunul moje limity, dokázala jsem díky němu konečně vystoupit z komfortní zóny. Bude to bolet, bude to náročné, ale udělám maximum pro to, abych tam ukázala tu nejlepší formu, jaké jsem schopná," dodala ke snímku, kde pózuje se svým trenérem.

Hanka dráždí muže

Ve svém instagramovém stories Hanka světu představila nejen svého hlavního trenéra Martina, ale také svou učitelku pro pózování Terezu a poradce formy Martina. V následujícím příspěvku Hanka sdílela, jak probíhají její lekce pózování.

Své fanoušky Hanka dokonce svým odtajněním výzvy pobavila, když během pózy "mávala svým pařátkem" nahoru a dolů, čehož si všimli zejména muži a představivost s nimi pořádně zacloumala. "Nedovedete si představit, kolik chlapů mi na pohyby mého zápěstí zareagovalo. Asi nemusím rozebírat, co jim to připomíná. Tohle se mnou dělá nervozita," podotkla Hanka s pobavením.

První známou tváří, která se pokusila proniknout do světa bikini fitness, byla Iva Pazderková. Příliš úspěšná ale nebyla. Tak držíme palce, snad se Hance bude dařit lépe. Každopádně postavičku má jak víno, podívejte se do galerie

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy