Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hanka Mašlíková drsně setřela Karla Janečka za jeho mnohoženství: Tahle slova si miliardář za rámeček nedá

Hanka s mnohoženstvím evidentně nesouhlasí!
Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
V poslední době se dost hodně propírá mnohoženství Karla Janečka, který se přiznal k tomu, že kromě své tuniské manželky je v jeho životě ještě jedna žena. To pěkně rozzuřilo moderátorku a novopečenou maminku Hanku Mašlíkovou, která se do miliardáře pustila na sociálních sítích a vzkázala mu hodně drsná slova.

Karel Janeček (44) se na rozdíl od mnoha ostatních mužů nikdy netajil tím, že má rád, když je po jeho boku více žen. Z předchozích vztahů má dvě dcery a se svou tuniskou manželkou má čtyřletého syna Karla.

Jenomže před nedávnem přiznal, že je v jeho životě ještě další žena, o které manželce řekl a ta se s tím musela holt smířit. To ale vytočilo blonďatou moderátorku Hanku Mašlíkovou (35), která pro ostrá slova nešla daleko.

„Tak tohle je ultra debil! Víc se k tomu vyjadřovat nebudu, protože bych musela použít spoustu sprostých slov! Jeho názory a chování mi leží v žaludku už delší dobu. Je tohle normální v 21. století?“ napsala si Hanka na svůj profil na Facebooku.

Někteří její fanoušci s ní naprosto souhlasí a přijde jim chování miliardáře naprosto nepřijatelné. „Ano, to je nepochopitelné. Za mě duševní chudák. Nemá dceru? To bude ok, pokud někdo jemu podobný se k jeho dceři zachová stejně? Můj tatínek by ho..,“ zní jeden z komentářů.

Najdou se ale i takoví, kteří chování Karla Janečka ospravedlňují a vlastně ho tak nějak chápou. „On to dělá veřejně, spousta chlapů partnerce za zády. Co je horší? Hlavně když mu to je tolerováno? Je to jeho/jejich život, když jim to vyhovuje…,“ brání ho další.

A jaký je váš názor na takový druh vztahu?

Související články

Další články