Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hanka Kynychová (55) se toho nebojí: Nafotila se v prádle a otevřela téma menopauzy

Spodní prádlo je určené ženám po padesátce.
Zdroj: Se souhlasem Lenky Hatašové
+ Dalších 9 fotografií
Spodní prádlo

Fitness trenérka Hanka Kynychová v pětapadesáti letech nafotila žhavé snímky pro svou novou kampaň spodního prádla. Protože si prochází obdobím menopauzy, tak chtěla cílit hlavně na ženy po padesátce a pomoct jim, aby opět v sobě probudily sebevědomou ženu. Kolekce prádla je tvarovací a určená na sport i na normální nošení. Trenérka nedávno oslavila půlkulatiny, což by do ní nikdo neřekl. Hanka vypadá na svůj věk vážně skvěle. Za poskytnutí fotek redakce eXtra.cz děkuje Lence Hatašové. 

Hanka Kynychová celý život obětovala sportu, což bylo zároveň i jejím koníčkem. A i když se fitness trenérka dostala do věku, který ženy často nezvládají, protože už jejich tělo nespaluje jako dřív, tak na Hance se nic nezměnilo. Ve svých 55 letech se rozhodla tělo ukázat v rámci propagace své nové kolekce spodního prádla. A že ty fotky jsou zatraceně sexy!

Nová kolekce spodního prádla

„Vycházela jsem z potřeb svého těla. Už nemám tak ideální postavu, jakou jsem měla třeba ve čtyřiceti. Z vlastní zkušenosti vím, že v menopauze je velmi těžká. Ustát všechny změny, které se s naším tělem dějí a i já jsem se musela smířit s tím, že mi prostě dvě tři kila navíc zůstala. Proto jsem se rozhodla pomoct si kvalitním prádlem,“ řekla Hanka pro eXtra.cz.

„Menopauza nebo jakékoliv hormonální bouře, které se s naším tělem dějí, nejsou jednoduché pro naši psychiku. A není nic víc demotivujícího, než když přijdete shazovat kila do fitka, vzpažíte s činkami a vyhrne se vám tričko nad legíny a vykoukne špíček. Proto jsem přišla kromě podprsenek i s body a korzetem, abych ženám pomohla s jejich sebedůvěrou a odhodláním na sobě makat. Já sama jsem v tomto období zkoušela vše. Od úpravy jídelníčku po lymfatické masáže či doplňky stravy. Ale to, jak vypadáme a jak se cítíme v našem oblečení, je také důležité,“ dodala na závěr cvičitelka.

Hanka na ženy často cílí i na svých sociálních sítích, kde prostřednictvím svých polonahých fotek chce ženy motivovat k tomu, aby svá těla přijaly. „To, že se čas od času na svém Instagramu objevím odhalená, není proto, že jsem exhibicionista. Ale jsem cvičitelka a moje tělo je mojí vizitkou. A já bych ráda motivovala ženy ve svém věku, aby se za sebe nestyděly. Aby i případné drobné změny na svém těle přijaly. Zároveň, aby nerezignovaly a makaly na sobě dál, protože to šílené období menopauzy jednou pomine a ony z něj vyjdou spokojené samy se sebou,“ napsala například Kynychová.

Menopauza je jen dočasná, vzkazuje

A toto téma Hanka řeší často i ve svém fitku, které se nachází na Pankráci. „Já už mám toto období za sebou a rozhodně se ve svém současném věku cítím lépe a více při síle, než když jsem slavila padesátku. Spousta žen v mém věku se mi svěřuje, že s příchodem padesátky nebo menopauzy jsou unavené a dochází jim energie. Ráda bych proto všem těmto ženám vzkázala, že je to jen doba dočasná, až se hormonální bouře uklidní, i vy se budete opět cítit skvěle a plné energie,“ vzkazuje ženám krásná Hanka.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy