Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Hanka Kynychová (54) šla donaha: Zadeček jak osmnáctka, tleskají lidé

Hana Kynychová: Předvedla se jen v kalhotkách
Zdroj: Se souhlasem Hanka Kynychová
+ Další 2 fotografie
krása

Oblíbená cvičitelka Hanka Kynychová si i ve svých 54 letech může v klidu dovolit odhodit svršky. Na svém Instagramu se ukázala jen v kalhotkách a za svou vyrýsovanou postavu sklidila záplavu obdivných komentářů.

Cvičitelka Hanka Kynychová se od dětství věnovala gymnastice a sportování všeho druhu je nedílnou součástí jejího života. Má ráda své tělo a naprosto nemá problém vystavovat se nahá. S oblibou se například zvěčňuje v rouše Evině při návštěvě sauny, Prudérní sociální sítě ji za to obvykle vytrestají, ona se tomu ale jen směje.

Od svých fanooušků se naopak pokaždé dočká záplavy palců nahoru, srdíček a smajlíků. Nejinak tomu bylo tentokrát, když na svém Instagramu zveřejnila černobílou fotku, kde stojí čelem k oknu oděná jen do kalhotek.

"Dnes se mi vůbec nechtělo vstávat, ale když vím, že na mě čekají klientky v tělocvičně, které taky vstaly, aby měly hezký den díky cvičení, tak prostě musím a to bez debat… Holky, nenechám vás v tom, jedeme v tom společně, společně na cestě za postavou snů,nebo lepším psychičnem a nebo zpevněnými zády," napsala k fotce.

Pod statussem se to rázem začalo hemžit komentáři. "Božské tělo," píše Pavel. "Hanko, máš velice krásnou sexy prdelku," tleská Martin. "Nádherná kočka," tleská Hana a s ní desítky dalších. A není divu, mít v 54 letech postavu jako Hanka by asi brala každá.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy