Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hanka Kynychová (53) razantně zhubla: Řekla jsem si dost, ať jsem zase kost!

Hana Kynychová razantně zhubla, je to obrovská kost
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další fotografie
Rozhovor

Cvičitelka a moderátorka Hana Kynychová (53) nám v rozhovoru prozradila, že si musela dát pomyslnou červenou a změnit jídelníček. Během corona krize totiž přibrala. Teď už je Hanka ale zase ve formě. Jak dokonalé postavy docílila, se dozvíte v článku. Hanku jsme potkali na premiéře muzikálu Děti ráje.

Musela jsem udělat tečku

Vypadáte úžasně fit...

Děkuju. Musela jsem ale udělat velkou tečku. Protože tím, jak teď bylo všechno zavřené a já byla dlouho doma, tak se na mě přilepila kila, která jsem neměla ani v přechodu. Tak jsem si řekla dost, teď se všechno otvírá a ty musíš být perfektně připravená.

Pro co jste se rozhodla?

Vrhla jsem se na low-carb stravu. První tři dny byly teda hodně hustý, prošla jsem si asi i ketózou. Pak se ale všechno vyladilo a já přišla na to, že je low-carbová strava vlastně bezvadná. Zasvětila mě do ní výživová poradkyně Nikol.

Jak dlouho už nový jídelníček držíte?

Už šestý měsíc. Cukr si povolím maximálně sem tam ve víně.

Je low-carb vhodný třeba i pro věčné dietářky?

Jo, pokud ženy holdují dietám, jsou v nich zacyklené a pevný režim jim vyhovuje, tak proč ne. Pokud se v téhle dietě vzdělají, je to super. Tenhle stravovací režim totiž dokáže být pestrý. Není to jako třeba jednostranně zaměřená vajíčková dieta, kdy se ženy čtrnáct dní trápí a pak už to dál nemůžou vydržet.

Sáhla jsem si na úspěch, byla by škoda nepodělit se

Máte vlastní nadační fond. Co pro vás charita znamená?

Nadační fond mám 15 let. Měla jsem tu možnost se potkat s kvalitními lidmi a tím, že jsem si dokázala sáhnout na úspěch, jsem to chtěla nějak splatit a o svoje štěstí se podělit s dětmi z domovů. Moc hezké třeba bylo, když si děti měly možnost nastudovat písničky z muzikálu Děti ráje. Ty, které si pak vedly nejlépe, tenkrát mohly přímo vystupovat v pražské Pyramidě.

Podělíte se s námi o své životní motto?

Já jich mám víc. Hejbej se, fakt se to vyplatí. S přibývajícím věkem jsme línější a línější. Když ale setrváme, budeme krásné, a to i když nám přibudou léta nebo vrásky na čele.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy