Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Hanka Krampolová trpí v léčebně: Je to lepší koncentrák a to je dobře, říká Jiří

+ Dalších 16 fotografií
ZÁVISLOST
Před nedávnem převezli záchranáři Hanku Krampolovou (57) z léčebny v Červeném Dvoře do pražských Bohnic, do pavilonu, kde se doléčují závislosti. Podle jejího manžela Jiřího Krampola (81) je ale velmi nešťastná.

Herec a bavič Jiří Krampol dopředu hlásil, že oddělení má patřit k nejmodernějším v republice a obrazně mu nechybí ani vodotrysk. Jenže to je jeho kontroverzní ženě málo. Doufala, že se z původní léčebny rovnou přestěhuje domů, pobyt v Bohnicích se jí tak krajně nezamlouvá.

„Je tam velmi přísný, tvrdý režim, nadneseně řečeno lepší koncentrák. Hanka tam může mít maximálně několik cigaret denně. Trochu začala jíst, udělala si vlasy a konečně projevuje zájem taky o něco jiného než o to, jestli si bude moci zapálit. Říká ale, že se jí tam nelíbí. No bodejť by se jí tam líbilo! Prý by chtěla domů. Ale to nejde. Neuvědomuje si, že je nemocná, a lékaři vědí, co je pro ni dobré. Ona ne. Nemůžu tak na ni dát, musím věřit doktorům,“ prozradil eXtra.cz Jiří Krampol.

Ten rázně oznámil, že nevyléčenou manželku, která měla problém s nechutenstvím a psychikou, rozhodně doma trpět nebude.

Mohlo by vás zajímat

Další články