Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hanka Gelnarová o pánské alianci: Ze Survivoru ji vyřadil nečekaný tah, v ohrožení se necítila

+ Další 4 fotografie

Hanka Gelnarová je třetí vypadlou hráčkou Survivoru. V soutěži se přitom dle mnohých diváků mohla udržet mnohem déle, dařilo se jí totiž perfektně v soubojích a pro svůj kmen byla velkým přínosem, vaz jí však zlomila sociální hra. Vyřadil ji skvěle sehraný tah Jirky, Tomáše, Martina a Krise. Jak hodnotí pánskou alianci? O tom se rozpovídala v pořadu Extra Host.

Slzy a emoce. Tak vypadala čtvrtá kmenová rada reality show Survivor, během které hru navždy opustila Hanka Gelnarová. Ta se ve vyřazovacím souboji ocitla proti Johance, jediné, ke které si Hanka na pustém ostrově vytvořila pouto. Soutěž tak opustila jako třetí v pořadí.

Necítila se v ohrožení

V ten den přitom na kmenovou radu šla s pocitem, že není v ohrožení. “Najednou tam padlo jméno Johanky. Několikrát. V ten moment jsem už věděla, že mě zvolí proti ní, obzvlášť když Tom měl imunitu. Byl to prý plánovaný krok od samého prvopočátku, chtěli rozdělit mě a Johanku,” vzpomíná Hanka v pořadu Extra Host. “Řekli, že mě zvolili z důvodu, že se tam trápím,” vysvětluje. Krátce před osudnou kmenovkou se Hanka psychicky zhroutila, jak jsme psali. I tak se ale cítila silná pokračovat dále.

Na ostrově ji trápil hlad i odloučení od přátel, jak zní i v ukázce. Mezi ostatními členy Rebelů si totiž našla sympatie pouze k Johance a Adamovi, s nikým jiným si příliš nerozuměla. O to spíše nedokázala rozjet ani tolik potřebnou sociální hru, kterou naopak dokonale ovládá Jiří, Tomáš, Martin a Kris.

"Martin měl být ze začátku asi s náma, ale nepodchytili jsme to v dobrý čas. Šli jsme na to pozdě, jak zaznělo i na tý kmenovce. Přetáhli si ho k sobě teda kluci. Co si budeme, Jirka strašně dobře komunikuje s lidmi, umí to, je to realiťák. I Kris měl být asi s náma, ale taky si ho nakonec dokázali přetáhnout k sobě," rozpovídala se. "Mají to dobře rozehrané, určitě mají silnou alianci, ale samozřejmě se může vždycky stát něco, je to hra," dodala. Rozhovor si pusťte v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy